Головна Фотогалерея Міський форум Міські оголошення Робота в місті  
 
Візитівка міста Герб та прапор Історія міста Міська рада Міський голова Міськвиконком Міста-партнери

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Життя міста  
Міська громада  
Населення
Громадські організації
Економіка міста
Основні галузі
Підприємства міста
ЖКГ
Ринкова сфера  
Розвиток підприємництва
Майнові та земельні  відносини
Споживчий ринок

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Гуманітарна сфера  
Освіта
Молодіжна політика
Спорт
Культура
Історичні пам'ятки
Сервіс та відпочинок  
Транспорт
Туризм


Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Основні галузі


ПРОМИСЛОВІСТЬ


Місто Фастів має високорозвинутий промисловий комплекс, основу якого складають 17 великих та середніх підприємств.

Збільшено обсяги виробництва продукції в 2006 році на 12 підприємствах: ВАТ "Факел", ВАТ "Елопак-Фастів", ДП ЗАТ "Оболонь"-"Пивоварня Зіберта", ЗТМ "Аріан", ТОВ "Компанія Юнівест Маркетинг", ЗАТ "Фастівський комбінат хлібопродуктів", ДП з-д "Промгазапарат", ТОВ "Промгазтехнологія", ТОВ "Неопол-Ваші меблі", ТОВ "Інк опак", ПП "Ефф-Систем", ТОВ "Юнівест Пре прес".

Нарощування обсягів промислового виробництва у 2006 році та упродовж останніх років здійснювалось переважно за рахунок обробної промисловості, у тому числі харчової, поліграфічної, видавничої справи, хімічної та нафтохімічної промисловості, машинобудування та оброблення металу.

Найважливішими чинниками збільшення випуску продукції на підприємствах є:
- широке залучення у виробництво вітчизняних та іноземних інвестицій;
- активізація інноваційної діяльності;
- модернізація застарілого обладнання на існуючих виробництвах та створення нових підприємств;
- нарощування обсягів виробництва конкурентноспроможної продукції.
Така тенденція планується зберегтися і в 2007 році..

Обсяги промислового виробництва на 2007 рік сформовані на основі прогнозних розрахунків підприємств-виробників. Згідно прогнозу планується виробити промислової продукції у порівняних цінах на суму 507,1 млн.грн. Темп росту буде становити 110,8 %. Найбільший ріст планують досягти наступні підприємства: ТОВ "Компанія "Юні вест Маркетинг", ВАТ "Елопак-Фастів", ВАТ "Електронагрівач", ТОВ ЗТМ "Аріан", ТОВ НВО ФЗХМ "Червоний Жовтень", Фастівський хлібокомбінат, ВАТ "Факел", ТОВ "Промгазтехнологія", ТОВ "Інкопак". Нарощування обсягів виробництва на цих підприємствах планується досягти за рахунок реконструкції виробничих цехів, придбання обладнання, освоєння нових технологій, освоєння нових видів продукції та ринків збуту.

Передбачається, що обсяги реалізованої продукції підприємств міста (у відпускних цінах виробників) зростуть у 2007 році на 8,9% і становитимуть 515,3 млн.грн.

В місті ведеться послідовна та наполеглива робота щодо реалізації зовнішньоекономічної політики, яка сприяє нарощуванню обсягів експортних поставок продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання.

Промислові підприємства міста мають партнерські стосунки з багатьма зарубіжними країнами. Серед них країни близького зарубіжжя: Росія, Білорусь, Молдова, Туркменістан. У 2007 році в місті передбачається продовжити роботу спрямовану на покращення зовнішньоекономічної діяльності за рахунок підвищення конкурентноспроможності продукції підприємств міста шляхом введення у дію нових, реконструйованих та модернізованих виробничих потужностей передбачається, що у 2007 році обсяги експортних поставок зростуть на 15,3% і складуть 25,3 млн.дол. США. Збільшення обсягів експортних операцій планується забезпечити, головним чином, за рахунок таких підприємств, як ВАТ "Елопак-Фастів", ТОВ "Компанія "Юнівест Маркетинг", ТОВ ЗТМ "Аріан", ВАТ "Факел", ДП ЗАТ "Оболонь"-"Пивоварня Зіберта", ДП ВАТ "Київський завод металовиробів ім.Письменного".

За попередніми даними передбачається, що у 2007 році обсяги імпорту у порівнянні з 2006 зростуть на 13,3% і становитимуть 18,7 млн.дол. США. Позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу становитиме 6,6 млн.дол. США.

Загальний товарообіг у 2007 році складе 44 млн.дол. США, що на 14,4% більше ніж очікується у 2006 році.

Основною метою інвестиційної політики у 2007 році буде подальше нарощування обсягів залучення інвестицій в економіку міста, створення сприятливих умов для будівництва нових підприємств, реконструкції та технічного переозброєння існуючих, для розвитку мережі об'єктів соціально-культурного та комунального призначення.

За попередніми розрахунками, обсяги інвестицій в основний капітал на 2007 рік з урахуванням коштів, що будуть спрямовані на будівництво нових підприємств, становитимуть 72,5 млн грн., або на 27,4% більше,ніж у 2006 році. За видами економічної діяльності 38,2% інвестицій в основний капітал освоюються в промисловості і 38,6%- в галузі транспорту і зв'язку.

Головним джерелом інвестування у 2007 році, як і раніше, будуть власні кошти підприємств та організацій міста , а також іноземних та потенційних інвесторів.

Фастівською міською радою проводиться наполеглива робота по залученню іноземних інвестицій в місто. В умовах обмеженості внутрішніх та бюджетних ресурсів, а також необхідності виконання високих соціальних зобов'язань саме зовнішні джерела можуть надати місту вкрай необхідні матеріальні ресурси, нові технології та сировинні матеріали, впровадити сучасний менеджмент, сприяти залученню у міжнародний розподіл праці.

Так, в 2007 році передбачається після вирішення земельних питань розпочати будівництво 3-х підприємств по виробництву теплоізоляційних матеріалів та гіпсу німецькою компанією "Кнауф-Інсулейшн" в Промзоні Завокзалля, заводу по виробництву цегли та грубої будівельної кераміки (вул.Кожанське шосе,6) ТОВ "Вінербергер" (Австрія), заводу по виробництву будівельної суміші (Червоний Шлях,1) німецько-польською фірмою "Крайзель-Будівельні матеріали", будівництво нових корпусів підприємства по випуску поліграфічної продукції ТОВ "Компанія Юнівест Маркетинг" (Нідерланди), розміщення виробництва кольорових металів ТОВ "Лауру індустрія" (Росія) на території ВАТ "Факел".

Крім того, ТОВ "Лан Трейд" (м.Київ) планує розпочати роботу по створенню підприємства по переробці сої та насіння соняшника, і також встановити та налагодити лінію по виробництву шлакоблоків в промисловій зоні Завокзалля.

На 2007 рік заплановано введення в експлуатацію кондитерської фабрики французької фірми "Валео-Люкс" (вул.Транспортна), підприємства по виготовленню нафтопереробного та газовикористовуючого обладнання ТОВ "Завод нафтових технологій" (вул.Поліграфічна).

Виконання зазначених заходів призведе до нарощування як внутрішніх інвестиційних ресурсів, так і обсягів прямих іноземних інвестицій.

БУДІВНИЦТВО


Будівельними організаціями міста за 11 місяців 2006 року виконано підрядних робіт на суму 25618 тис. грн., що на 91,1% більше, ніж за такий же період минулого року.

Водночас із перспективами зведенням значної кількості промислових підприємств важливим напрямком залишається і житлове будівництво.

В 2007 році планується розпочати роботи по комплексній забудові території колишнього військового містечка, з цією метою для розробки Генплану з міського бюджету виділено кошти в сумі 62,0 тис.грн. До планів будівництва в 2007 році входять також об'єкти, зведення яких в попередні роки мало проблемний характер і тому через відсутність коштів воно не проводилося. Це будівництво ІІ-ої черги І пускового комплексу будинку ОГЗ "Дзвони Чорнобиля" вартістю 3 млн 300 тис.грн за рахунок коштів державного бюджету.

Активно проводиться моніторинг окремих земельних ділянок в центрі міста для будівництва багатоповерхових житлових будинків: по вул. Шевченка, Червоноармійська, Г.Прикордонників, Строкова, Заводська, на перехресті вулиць Червоноармійська і Соборна.

Вирішується питання щодо спільного використання земельних ділянок для котеджного будівництва в районі Кадлубиця за участю Веприцької сільради, Фастівської районної та міської рад. Розглядатиметься питання раціонального використання під житлове будівництво земельна ділянка біля Снігурівського водоймища.
ТРАНСПОРТ


Перевезення пасажирів по здійснюються 15 автомобільними перевізниками на 23 автобусних міських маршрутах.

Пасажирські перевезення організовані в місті на підставі вимог Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про автомобільний транспорт", "Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту". В перевезеннях пасажирів задіяно 47 одиниць автотранспорту. Вартість проїзду визначена рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Система підприємств залізничного транспорту у м.Фастові у 2006 році залишилась без змін. По місту Фастову працює 17 організацій та підрозділів залізничного транспорту.

У 2007 році по моторвагонному депо заплановано виконати перевізних робіт в розмірі 7150 млн.тоно-км брутто, що на рівні 2006 року. Чисельність працюючих в депо становитиме 2128 чол. Доходи від основної діяльності заплановані в сумі 160 млн.грн.

По ст.Фастів-І у 2007 році очікується виконання основного об'ємного показника - відправлення вагонів -планується зростання цього показника на 5,0% в порівнянні з 2006 роком..

На 2007 рік планується відправити вантажів в розмірі 84000 тонни.

За прогнозними розрахунками в 2007 році кількість перевезених пасажирів становитиме 3342000 чол., а кількість проданих квитків -520000 шт.
Фастівською дистанцією сигналізації та зв'язку у 2007 році передбачається надати послуг на суму 9941 тис.грн. , що порівняно з очікуваним за 2006 рік більше на 25 тис.грн. Також, заплановано обладнати переїзд 2 км перегону Попільня-Сквира автоматичною переїздною сигналізацією, провести капітальний ремонт автодрезини.

Підприємством "Укррефтранс",чисельність працюючих на якому становить 1757 чол,на 2007 р. заплановано отримати доходів на суму 133,3 млн.грн., в т.ч. від перевезень 83,5 млн.грн. Крім того, підприємством вирішується питання про включення до плану додаткових доходів від закордонних перевезень.

ЗВ'ЯЗОК


Кількість абонентів телефонного зв'язку загального користування по м.Фастову станом на 01.01.2007 року зросте на 30 одиниць і становитиме: по організаціям -365 абонентів з кількістю основних телефонних апаратів 1315 одиниць , по населенню -12175 одиниць.

Кількість абонентів проводового мовлення в зрівнянні з 2006 роком прогнозно скоротиться на 1285 одиниць і становитиме 10250 одиниць.

Доходи від реалізації послуг очікуються в сумі 9875 тис.грн.

Головною проблемою підприємства була і залишається дебіторська заборгованість підприємств міста та населення за послуги зв"язку. Станом на 01.01.2007 року вона становитиме близько 800 тис.грн. (станом на 01.01.06 р. вона складала 549,7 тис.грн.)

Потребує подальшого розвитку мережа електрозв'язку, особливо в околичних мікрорайонах, та забезпечення телефонним зв'язком мешканців, які знаходяться на офіційній черзі , в т.ч. пільговиків.

В поточному році КОД УДППЗ "Укрпошта" проведена робота по оптимізації мережі вузлів поштового зв'язку, в результаті якої шляхом злиття Васильківського та фастівського Вуз створено Центр поштового зв'язку (ЦПЗ) №5, а на базі Фастівського ВуПЗ створено цех обслуговування споживачів (ЦОС) №7, який підпорядковано ЦПЗ №5 м.Василькова. Було звільнено багато працівників Фастівського ВуПЗ, порушилися терміни доставки кореспонденції, що викликало багато скарг від споживачів. Одним із проблемних й болючіших питань в цій галузі залишається велика плинність кадрів через неймовірно низьку заробітну плату.

В місті продовжує розвиватися кабельне телебачення, послуги якого надаються приватною фірмою "Асава-сервіс". Кількість користувачів послуг кабельного телебачення в 2006 році складає 5700, що на 11,8% більше, ніж у 2005 році. На 2007 рік передбачається зростання їх кількості ще на 10,5%.[версія для друку]

Міські новини
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
докладніше
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладах Словаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи.  
докладніше
15.12.2015
Полтавщина Туристична
Полтавщина – історичний регіон Дніпровського Лівобережжя. Тут краса та історія стрічають туриста на кожному кроці. На території сучасної Полтавської області близько 400 об’єктів природно-заповідного фонду серед них – унікальні: національні природні парки «Нижньоворсклянський», «Нижньосульський», регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні», знаменитий Лесин гай на околиці Гадяча, Ковпаківський дендропарк, Бузковий та калиновий гаї у Диканьці… 
докладніше
14.04.2014
Фастів : Два викрадених Росією українських кораблі підняли українські прапори
Захоплені раніше Росією під час окупації Криму ракетний катер "Прилуки" і танкер "Фастів" ВМС України перебазовано із Севастополя до Одеси
докладніше
11.04.2014
Російські військові відпустили з Криму кораблі "Прилуки" та "Фастів"
Ракетний катер "Прилуки" і танкер "Фастів" розблоковані та вийшли з Севастополя
докладніше
Всі новини
TyTa
www.fastiv.osp-ua.info