Головна Фотогалерея Міський форум Міські оголошення Робота в місті  
 
Візитівка міста Герб та прапор Історія міста Міська рада Міський голова Міськвиконком Міста-партнери

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Життя міста  
Міська громада  
Населення
Громадські організації
Економіка міста
Основні галузі
Підприємства міста
ЖКГ
Ринкова сфера  
Розвиток підприємництва
Майнові та земельні  відносини
Споживчий ринок

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Гуманітарна сфера  
Освіта
Молодіжна політика
Спорт
Культура
Історичні пам'ятки
Сервіс та відпочинок  
Транспорт
Туризм


Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Ринок праці


Ситуація на ринку праці міста Фастова, як i в цілому по області характеризується збереженням позитивних тенденцій до збільшення рівня зайнятості та зменшення безробіття. Настав час індивідуального підходу у надані послуг як населенню, так i роботодавцям, необхідності вирішення проблеми працевлаштування кожної конкретної людини, в залежності від її рівня кваліфікації, здібностей та фізичних можливостей.

Станом на 01.12.2006 р. рівень зареєстрованого безробіття по місту становив 1,0%. З початку року в пошуках роботи в центрі зайнятості зареєструвалося 1142 особи, впродовж 11 місяців на обліку перебувало 1500 oci6. Рівень охоплення незайнятого населення активними заходами сприяння зайнятості становив 85 %. 3 початку року працевлаштовано 923 особи, рівень працевлаштування становить 62 %. Одноразову виплату допомоги по безробіттю для проведення піприємницької діяльності отримали 28 oci6, працевлаштовано шляхом надання дотації роботодавцям 20 oci6.

В порівнянні з минулим роком кількість звернень до центру зайнятості зменшилась, проте підвищився рівень охоплення активними заходами та працевлаштування.

Працевлаштування соціально незахищених верств населення завжди було i залишається одним з приор1тетних завдань служби зайнятості. В порівнянні з минулим роком показник працевлаштування цих категорій громадян збільшився на 11 %, що становить 157 oci6, з них 66 oci6 на заброньовані робочі місця. Рівень використання квоти становить 100 %.

Протягом року відбулося зниження обсягів направлених на професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Однією з основних причин є те, що з числа безробітних, що перебувають на обліку, 70 % становлять жінки, а замовлення від роботодавців надходять в основному на чоловічі робітничі професії: токар, фрезерувальник, електрогазозварник та інші. За 11 місяців навчалося 142 особи, проти 170 за відповідний період минулого року.

Залучення безробітних до участі в оплачуваних громадських роботах відіграє важливу роль у поверненні їx до активного способу життя та забезпечує їм тимчасову матеріальну тпідтримку у період пошуку підходящої роботи. За звітнй період брали участь у громадських роботах 207 oci6- на рівні минулого року.

Кіькість зареєстрованих вакансій за 11 місяців 2006 р. становить 2574, укомплектовано 1180, потреби роботодавців задоволено на 46 %. Основна причина такої ситуації - диспропорція між попитом на робочу силу та її пропозицією. Найбільшим попитом на ринку праці користуються професії, пов'язані з наявністю високого рівня освіти, кваліфікації та досвіду роботи: менеджери та інженери різних рівнів, токapi, електрогазозварники, слюсарі.

За 11 місяців 2006 р. по місту створено 578 нових робочих місць зідно звіту про прийнятих на роботу працівників.

У 2006 році збільшились матеріальні виплати безробіним, мінімальний розмір допомоги по безробіттю виріс з 108 грн. до 132 грн. За 11 місяців матеріальні виплати склали близько 800 тис.грн.

Виходячи з аналізу ринку праці, приведених розрахунків та враховуючи перспективи соціально-економічного розвитку міста на 2007 piк, передбачається, що до служби зайнятості за отриманням соціальних послуг звернеться 1600 oci6. Для розв'язання проблем зайнятості населения в місті в 2007 році необхідно:

- працевлаштувати за направленням служби зайнятості - 980 oci6;

з них:

- на вільні та новостворені робочі місця - 932 особи;

- шляхом надання дотації роботодавцям - 25 oci6;

- шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю

для зайняття шдприємницькою діяльністю - 23 особи;

- направити на професійну підготовку, перепідготовку

та підвищення кваліфікації - 175 oci6;

- залучити до участі в оплачуваних громадських роботах - 180 oci6.

3 внесениям змін до законодавства щодо реалізації інвалідами права на

трудову діяльність в 2007 poцi передбачається значне збільшення

звернень до служби зайнятості oci6 з обмеженими фізичними

можливостями. Для забезпечення професійно-орієнтаційної роботи

серед учнів випускних класів, з метою налаштування їx на вибір робітничої професії центром зайнятості буде значно підвищено її рівень, збільшено кількість групових та масових заходів із залученням майстрів-ветеранів, почесних громадян, а також фахівців високої кваліфікації.

Виконання завдань i заходів, визначених міською програмою зайнятості населення на 2007 piк забезпечить зростання економічного потенціалу, поліпшення стану ринку праці i стану в сфері зайнятості.


[версія для друку]

Міські новини
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
докладніше
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладах Словаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи.  
докладніше
15.12.2015
Полтавщина Туристична
Полтавщина – історичний регіон Дніпровського Лівобережжя. Тут краса та історія стрічають туриста на кожному кроці. На території сучасної Полтавської області близько 400 об’єктів природно-заповідного фонду серед них – унікальні: національні природні парки «Нижньоворсклянський», «Нижньосульський», регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні», знаменитий Лесин гай на околиці Гадяча, Ковпаківський дендропарк, Бузковий та калиновий гаї у Диканьці… 
докладніше
14.04.2014
Фастів : Два викрадених Росією українських кораблі підняли українські прапори
Захоплені раніше Росією під час окупації Криму ракетний катер "Прилуки" і танкер "Фастів" ВМС України перебазовано із Севастополя до Одеси
докладніше
11.04.2014
Російські військові відпустили з Криму кораблі "Прилуки" та "Фастів"
Ракетний катер "Прилуки" і танкер "Фастів" розблоковані та вийшли з Севастополя
докладніше
Всі новини
TyTa
www.fastiv.osp-ua.info