Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info


Діяльность відділу з питань фізичної культури та спорту спрямована на продовження роботи по подальшому розвитку в місті фізичної культури та спорту. В місті збережено всі спортивні споруди: 3 стадіони, 11 спортивних залів, 10 футбольних майданчиків, приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять з тренажерним обладнанням. На балансі відділу фізкультури і спорту знаходяться стадіон "Машинобудівник", стадіон "Рефрижератор", спортивно-молодіжний центр "Надія", дитячо-юнацька спортивна школа "Локомотив". Це дає можливість і в подальшому ефективно використовувати міську спортивну базу, створювати секції для занять різних верств населення, відкривати філії обласних ДЮСШ.

Буде продовжуватися робота по розвитку мережі фізкультурно-спортивних клубів. В даний час в місті працює 10 фізкультурно-спортивних клубів.

З метою удосконалення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в закладах освіти міста будуть проводитися огляди-конкурси на кращу організацію роботи з фізичного виховання серед ЗОШ та дошкільних навчальних закладів.

В 2007 році буде продовжено роботу щодо виконання програми розвитку футболу в місті, програми "Тренер", програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Фастові на 2007-2011 роки, програми будівництва , реконструкції, капітального ремонту та утримання спортивних споруд до 2011 року, виконання яких створить необхідні умови щодо підвищення життєдіяльності галузі, збереження наявної з подальшим удосконаленням матеріально-технічної бази, визначення перспективних напрямків її розвитку.

За рахунок коштів міського бюджету передбачається здійснити в 2007 році ремонт приміщення спортивно-молодіжного центру "Надія" (100,0 тис.грн.), реконструкцію приміщення для обладнання спортзалу (100,0 тис.грн.), завершити будівництво універсального футбольного майданчика (100,0 тис.грн.).

Планується провести в місті 70 спортивних заходів, брати участь в змаганнях різного рівня згідно викликів та положень, підготувати 1 майстра спорту України, 2 кандидати в майстри спорту Укр


Фізична культура

 
Відділ з питань фізичної культури і спорту

Для занять фізичною культурою і спортом в місті збережено основні споруди – стадіон "Машинобудівник", стадіон "Рефрижератор", спортивно-молодіжний центр "Надія", спортивна зала ДЮСШ. Спортивні споруди використовуються ефективно та за призначенням.
В місті діючих 11 громадських клубів. В 6-ти клубах, а саме "СК "Каяк", ФК "Олімп", ФК "Фастів", ФСК "Арсенал", КСК В.Качановського, ФК "Рефрижератор" розвиваються олімпійські види спорту. Вихованці футбольного клубу "Фастів" брали участь у першості області з футболу серед дитячо-юнацьких команд.
Вихованці спортивно-молодіжного центру секції кік-боксінгу Роман Будний та Артем Заяц вибороли звання чемпіонів України, вихованець КСК В.Качановського Роман Капітоненко виграв турнір сильніших боксерів України та готується до чемпіонату Світу.
У 2 ДЮСШ, а саме ДЮСШ "Локомотив" відділу з питань фізичної культур і спорту Фастівського міськвиконкому та ДЮСШ управління освіти працює 11 відділень з видів спорту, до занять залучено 711 чол. В ДЮСШ "Локомотив" у лютому 2007 року відкрито відділення з кульової стрільби. Закуплено зброю.
Збірні команди міста з видів спорту взяли участь у 37 змаганнях різного рівня. Чемпіонами та призерами України стали 6 чол.
В місті розроблено систему проведення змагань для всіх верств населення, серед них – змагання серед родин "Тато, мама, я – спортивна сім’я", змагання з футболу на призи "Шкіряний м’яч" серед трьох вікових груп, відкрита першість міста зі спортивної гімнастики, відкрита першість міста з художньої гімнастики, військово-патріотична гра "Юний захисник Вітчизни", проведено VIII спортивні ігри учнівської молоді.
У 2007 році було продовжено будівництво універсального майданчика на стадіоні "Машинобудівник", виділено 100 тис. грн., при вирішенні питання обласним управлінням покриття – роботи на майданчику будуть завершені.
Вирішення актуальних питань розвитку галузі передбачено у програмі розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки.

аїни, 20 спортсменів 1 спортивного розряду, завершити будівництво універсального майданчика з синтетичним покриттям, провести на спортивних спорудах заплановані ремонти, проводити роботу з метою збільшення кількості бажаючих займатися в спортивних секціях з різних видів спорту.
тболу сезону 2001 - 2002 р. Команда з баскетболу - чемпіони УП літніх спортивних ігор Київщини з баскетболу. Команда дзюдоїстів - призери УП літніх спортивних ігор Київщини.

Спортивні заклади містаДитячо - юнацька спортивна школа відділу освіти
Адреса: вул. Шевченка, 39, тел. 5-44-94

Дитячо-юнацька спортивна школа "Локомотив" відділу з фізичної культури і спорту
Адреса: пл. Перемоги, 1, тел. 7-20-01

Культурно-спортивний комплекс "Машинобудівник"
Адреса: вул. Шевченка, 27, тел. 6-23-97

Стадіон "Рефрижератор"
Адреса: вул. Комунарів

Спортивний зал "Локомотив"
Адреса: вул. Шевченка, 39, тел.7-24-83

Спортивно-молодіжний центр "Надія"
Адреса: вул. Орджонікідзе, 65