Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info

У 2006 році, як і попередні роки, продовжувала зберігатися позитивна динаміка зростання основних показників розвитку споживчого ринку.

За рахунок зростання реальних доходів населення, вжитих заходів з удосконалення форм і методів торговельного обслуговування, активізації підприємницької діяльності в місті за 2006 рік зросли обсяги роздрібного товарообігу, включаючи громадське харчування .

У 2007 році передбачається подальше зростання обсягу роздрібного товарообігу торгових організацій і підприємств усіх форм власності (у діючих цінах), включаючи громадське харчування, до 54,8 млн.грн. , що на 5,6 % перевищить обсяги 2006 року. Цей показник планується досягти за рахунок розширення мережі підприємств торгівлі, громадського харчування, підвищення якості обслуговування населення.

У 2006 році відкрито 16 магазинів по продажу продовольчих та непродовольчих товарів, 9 барів та кафе, стоматологічний кабінет по вул.Г.Прикордонників,1 та ряд об’єктів побутового обслуговування населення. В 2007 році планується переобладнати 20 об’єктів під магазини, об’єкти побутового обслуговування та виробничого призначення.

На території міста здійснюють торговельну діяльність ринки: «Вечірній» ПП «СКК В.Качановського» по вул.Соборна,45, торговельний майданчик «Ярмарок» по вул.9-го Січня, «Фастівський центральний ринок»по вул.25-річчя Жовтня , ринок «Завокзалля» та ПП «Бор-Ка» по вул.Галафеєва.

З метою впорядкування торгівлі та створення належних умов для функціонування ринків міста міською радою прийнято рішення від 03.06.06р. №11-ІУ-У «Про затвердження Правил торгівлі на ринках м.Фастова», яке було доведено до адміністрацій всіх ринків та оприлюднено в міськрайонній газеті «Перемога».