Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Міський голова В. О. Тимофієв провів прес-конференцію
16.03.2007

7 березня Фастівський міський голова В. О. Тимофієв провів прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації.

Присутніх журналістів було проінформовано про те, що 12 березня продовжить роботу XV сесія міської ради і про питання, які на ній будуть розглядатися.Міський голова повідомив, що суд по військовому містечку перенесено на 15-е березня.

В. О. Тимофієв розповів присутнім, що заявки впровадженню нових технологій, таких,якими володіє, наприклад, Макарівський завод каркасно-панельного дерев'яного домобудівництва, можна для фастівчан, що мають не надто високі прибутки, будувати відносно дешеве житло.

Використовуючи ці технології, можна було б зробити реконструкцію Палацу культури,добудувати 4-й поверх.Міський голова повідомив про наміри будівництва на місці школи народної майстерності 4-х багатоповерхових будинків, в одному з яких буде розміщуватись школа народної майстерності.

Також В. О. Тимофієв виклав свою позицію щодо доцільності і необхідності будівництва у м. Фастів заводу по виробництву мінераловатної ізоляції компанії "Кнауф ІнсулейшнУкраїна". Повідомив про те, йому неодноразово надходоли пропозиції про будівництво у Фастові заводу по переробці сміття, але на це він ніколи не погодиться, оскільки має нести відповідальність перед мешканцями міста, які висловили йому таку високу довіру,обравши міським головою.

Розповів, що надалі земля, згідно чинного законодавства, буде надаватися в оренду лише на конкурентних умовах - через аукціони, на яких і буде вирішуватися її реальна вартість.

Міський голова побажав журналістам бути об'єктивними, незаангажованими при висвітленні подій, що відбуваються у місті, бути його патріотами.

Міськвиконком