Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Мікрорайону Завокзалля – 7 років
29.03.2007

23 березня комітет самоорганізації населення мікрорайону Завокзалля – найбільшого в м. Фастів, відзначав 7-у річницю від дня свого створення. Відбулося розширене засідання комітету, в роботі якого взяли участь не лише члени комітету, але й депутати міської ради, громадські активісти мікрорайону.

Про діяльність комітету самоорганізації населення за минулий рік прозвітувала його голова О. В. Мороз. Так, на прийомі громадян для отримання довідок побувало майже 3 тис. завокзальців.

Оформлено заяв для отримання компенсації за невикористану путівку потерпілими від аварії на ЧАЕС – 2704. Розглянуто письмових та усних скарг громадян – 86, в тому числі 36 за участю дільничого інспектора міліції. Комітет клопотався перед міською радою в отриманні матеріальної допомоги в тих із завокзальців, хто цього потребував.

Були укладені угоди з комбінатом комунальних підприємств на вивіз побутових відходів з вулиць мікрорайону. Виконано й ряд іншої, необхідної громаді роботи.

За активність та принципову громадську позицію голови вуличних комітетів та активісти отримали Грамоти міського голови з рук заступника міського голови Й. О. Цвібеля, який взяв участь у святкуванні. Начальник комбінату комунальних підприємств, депутат міської ради Д. М. Юшков подякував головам вуличкомів за співпрацю та вручив кращим з них матеріальні заохочення.

Депутати міської ради закріплені за мікрорайоном Завокзалля С. П. Павловський, Ю. В. Хацьола, В. М. Смірнов, Ж. О. Мухар також були присутні на святі. За їх матеріальної підтримки головам вуличних комітетів та громадським активістам були придбані подарунки, а також організовано «солодкий стіл».

Для всіх учасників заходу свої пісні подарував самодіяльний колектив «Мирославна» (художній керівник – О. М. Березанський).

Фастівський міськвиконком