Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Апаратна рада з питань теплопостачання в місті
29.03.2007

26 березня 1-й заступник Фастівського міського голови В.С.Цюник провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних служб міста.

Доведено до відома присутніх питання, які розглядалися в ході селекторної наради, що проводилася головою облдержадміністрації 20 березня, та на засіданні колегії облдержадміністрації, що відбулася 22 березня цього року.

Обговорювалася ситуація довкола теплопостачання у місті, наголошено на тому, що рівень проплати за спожитий газ повинен становити не менше 90%. Доручено керівникам КПТМ «Фастівтепломережа» щодня надавати до міськвиконкому копії платіжних доручень і виробити механізм погашення заборгованості перед ДК «Газ Україна», а також визначитися з проведенням перерахунків за спожиту теплову енергію,
оскільки зима була теплою і опалювальний сезон розпочався пізніше встановлених строків.

В.С.Цюник повідомив, що Президентом та Урядом України гостро ставиться питання щодо недопущення проявів несвоєчасної виплати працівникам заробітної плати.

Володимир Степанович розповів, що 19 березня 2007 року відбулося засідання комісії міськвиконкому з питань своєчасної сплати податків, інших платежів до бюджетів всіх рівнів, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, інших соціальних виплат. Боржників зобов'язано віднайти резерви для погашення боргів з виплати заробітної плати, вирішено встановити контроль за першочерговою виплатою заробітної плати, притягуючи до дисциплінарної, матеріальної та адміністративної відповідальності керівників підприємств-боржників за порушення законодавства про працю, вживати заходи щодо посилення контролю за недопущенням накопичення заборгованості із виплати заробітної плати, податкового боргу та інших платежів.

В ході колегії наголошувалося на необхідності посилення контролю за організацією харчування у загальноосвітніх школах та дошкільних навчальних закладах.

В.С.Цюник також проаналізував роботу зі зверненнями громадян, підкреслив, що дії посадових осіб під час розгляду звернень мешканців міста не повинні носити формального, поверхневого характеру.

Заступник міського голови О.Й.Цвібель наголосив на тому, що з 26.03.2007 року розпочинається загальноміський двомісячник благоустрою, а кожної п’ятниці будуть проводитися санітарні дні, коли працівники підприємств та установ прибиратимуть території підприємств, установ, організацій, а також прилеглих до них територій.

Начальник управління освіти В.М.Камінський ознайомив присутніх з механізмом відпрацювання школярами занять, пропущених внаслідок введення карантину, і попросив довести цю інформацію до відома працівників підприємств, закладів та установ.

Завідуюча відділом з питань внутрішньої політики, інформаційного забезпечення та по роботі з органами самоорганізації населення С.А.Янковська подякувала відділам і службам міськвиконкому за співпрацю з комітетами самоорганізації населення, розповіла про заходи, проведені КСОН протягом минулого тижня, наголосила на необхідності посилення співпраці депутатів міської ради з КСОН.

Фастівський міськвиконком