Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Міський голова В.О.Тимофієв провів особистий прийом громадян
29.03.2007

28 березня Фастівський міський голова В.О.Тимофієв провів особистий прийом громадян. Колективним було звернення мешканців гуртожитків по вул. Ломоносова, 38,40. Через великі борги по сплаті за електроенергію, а саме, 38 тис. грн. їх будинки 27 березня відключили від електропостачання. Важливим є той факт, що не всі мешканці гуртожитків є боржниками. Після передачі гуртожитків на баланс ЖЕКу у квартирах мешканців були встановлені індивідуальні лічильники, згідно показів яких вони і платили за спожиту електроенергію. З 36 кімнат, наявних у гуртожитках, жителі лише 15 справно сплачували нараховані кошти. Але, звичайно, несправедливим було таке колективне відключення.

Міський голова В.О.Тимофієв обговорив ситуацію, що склалася, з заступником міського голови О.Й.Цвібелем, начальником ЖЕКу М.М.Савочкою, начальником Фастівської дільниці енергозбуту Південно-Західної залізниці С.М.Піскуном, яка надає послуги з електропостачання зазначеним будинкам. При обговоренні наголошувалося на необхідності налагодження індивідуальної роботи з проживаючими в гуртожитках щодо регулярності сплати коштів у повному обсягу за спожиту електроенергію.

Цього ж дня були проведені збори мешканців гуртожитку за участю начальника ЖЕКу М.М.Савочки, який роз’яснив причину відключення і закликав жителів терміново сплатити свої борги. Також він пояснив мешканцям гуртожитків, що в разі проплати ними до 30 березня хоча б 10 тис.грн., постачання електроенергії з 30 березня буде відновлене, але терміном на 2 тижні до повного погашення заборгованості.

Також колективним було звернення членів громадської організації «Дзвони Чорнобиля», оскільки призупинене будівництво 2-ої черги будинку по вул. Строкова. Міський голова пообіцяв, що не залишить поза увагою членів цієї організації і для вирішення даного питання ініціюватиме зустріч з міністром по надзвичайних ситуаціях Н. Шуфричем, на яку запросить представника організації «Дзвони Чорнобиля».

Мешканці багатоквартирного будинку по вул.Галафєєва,53 зверталися за матеріальною допомогою для ремонту даху та встановлення контейнерів для сміття, а будинку по вул. Соборна, 54 з проханням благоустрою майданчика поряд з будинком.

Окремі громадяни скаржилися на водіїв автотранспорту, які порушують правила вуличного руху, і просили відповідного реагування, шляхом встановленням «лежачих поліцейських» чи додаткових розміток та знаків обмеження швидкості руху.

Мешканці міста зверталися також з житловими питаннями та вирішенням спорів між сусідами.

Фастівський міськвиконком