Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Cемінар практикум для педагогів-тренерів
06.04.2007

3 квітня 2007 року в м. Фастів на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №2 управлінням освіти Фастівської міської ради та навчально-методичним кабінетом виховної роботи Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів було проведено семінар практикум для педагогів-тренерів, які впроваджують Комплексну програму формування у дітей та підлітків навичок здорового способу життя за проектом «Діалог» на тему «Формування навичок здорового способу життя у дітей та підлітків».

У заході взяли участь 21 педагог-тренер з інших районів і міст області. Семінар складався з 2 блоків: теоретичного та практичного.

Відкрила семінар завідуюча навчально-методичним кабінетом виховної роботи Київського обласного інституту післядипломної освіти Н.І.Яременко.

Під час роботи семінару виступили начальник управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради В.М.Камінський та директор Фастівської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 А.А.Маліновський.

З системою превентивного виховання учнівської молоді м. Фастова присутніх ознайомила завідуюча відділом по роботі з дошкільними та позашкільними закладами Л.Є.Кудь. Заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Л.В.Фороща розповіла про формування культури здорового способу життя в умовах школи. Потім присутні ознайомилися з фрагментами тренінгів «Підлітковий алкоголізм- дорога в нікуди», «Майбутнє починається сьогодні», які провели вчителі Л.В.Сандуленко та Т.А.Ткачук разом вихованцями 10-Б і 9-х класів.

Великий інтерес у присутніх викликали виступи голови товариства жінок м. Фастова Е.А.Піньковської на тему: «Збереження психічного здоров'я дитини в умовах соціального та родинного виховання», аспірантки Черкаського національного університету Т.В.Черкашиної.

Учасниками семінару розроблено рекомендації для шкіл області, що працюють за проектом «Діалог».

Фастівський міськвиконком