Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Відкритий лист Фастівського міського голови
24.04.2007

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Фастівського міського голови Тимофієва В.О. за дорученням територіальної громади міста Фастова Київської області до Президента України Ющенка В.А.Шановний Віктор Андрійович!


Звернутися до Вас нас примусило занепокоєння станом безпеки на дорогах міста Фастова та в цілому в державі. Збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод, щоденно зазнають каліцтва та гинуть на дорогах не тільки учасники дорожнього руху, а й невинні люди різного віку та соціального стану.

Особливо викликає біль і тривогу загибель дітей, молоді – майбутнього нашої держави.

Причиною такого лиходійства стала непродумана реорганізація і реформи в міліції, зокрема в ДАІ, що стало основною причиною безвідповідальності, зневаги до дотримання правил дорожнього руху, вседозволеність, пияцтво за кермом та відсутність належного контролю.

Закон «Про місцеве самоврядування в Україні» не дозволяє належним чином втручатися в ситуацію, що склалася та не дає належних повноважень, відсутня взаємодія місцевої влади з міліцією по даному питанню.

Просимо Вас за дорученням територіальної громади міста Фастова Київської області терміново внести зміни у відповідне законодавство , що дасть можливість покласти край безладу та вакханалії на дорогах, зберегти здоров'я та життя нації.

Про розгляд Вами нашого відкритого листа та прийняття відповідних рішень просимо повідомити Фастівського міського голову для подальшого інформування територіальної громади.

З повагою
Міський голова
В.О.Тимофієв