Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
23 квітня Фастівський міський голова В.О.Тимофієв провів апаратну нараду
26.04.2007

23 квітня Фастівський міський голова В.О.Тимофієв провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних служб міста.

Обговорено стан надання мешканцям міста житлово-комунальних послуг, механізм передачі внутрішньо-будинкових мереж від ЖЕКу на баланс та утримання КП КОР «Фастівводоканал», роботу комбінату комунальних підприємств.

Начальник Фастівської ОДПІ Г.П.Демченко розповів про роботу податківців, виявлені факти фіктивного підприємництва, результати проведених рейдів стосовно правомірності встановлення ігрових автоматів.

Керуючий справами міськвиконкому В.С.Петренко проаналізував підсумки наради, проведеної з головами вуличних і будинкових комітетів, наголосив на необхідності приведення в належний стан пам’ятників, що розташовані на території міста.

Заступник міського голови В.О.Коваль підвів підсумки проведеного в місті Дня прав і свобод громади міста, подякував за активну участь у підготовці заходу працівникам відділу з питань фізичної культури та спорту, відділу культури, відділу з питань внутрішньої політики, інформаційного забезпечення та по роботі з органами самоорганізації населення, комітетам самоорганізації населення, управлінню освіти, начальнику Фастівського Комбінату комунальних підприємств Д.М.Юшкову, директору Фастівського ліцею-інтернату М.М.Коміренку, директору парку ім..Ю.Гагаріна В.О.Пьоришкіну. Окремо подякував приватному підприємцю О.О.Федуну, який допоміг перевезти команду ветеранів «Динамо» Київ, директору ТОВ «Росичі» С.В.Нанаєву та приватному підприємцю В.М.Вороні за подарунки, надані дітям, які приймали участь у святі. Також розповів про створення оргкомітету по відзначенню 62-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Інформація Фастівського міськвиконкому