Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Співпраця міської влади з податківцями
29.05.2007

22 травня фастівський міський голова В.О.Тимофієв провів нараду з питань аналізу підприємств, які «мінімізують» сплату податку на прибуток, ініційовану Фастівською ОДПІ.

На нараді були присутні 1-й заступник міського голови В.С.Цюник, секретар міської ради Ю.М.Болілий, заступник начальника управління праці і соціального захисту населення, начальник відділу праці М.Ф.Гук, начальник відділу з питань планування та економічного аналізу О.М.Мезенцева, заступник начальника Фастівської ОДПІ С.М.Калакутська, керівники підприємств, що «мінімізують» сплату податку на прибуток.

Заступник начальника Фастівської ОДПІ С.М.Калакутська доповіла, що на виконання наказу ДПА в Київській області від 31 січня 2006 року №50 за даними поданих декларацій про прибуток за 1 квартал 2007т року Фастівською ОДПІ проведено аналіз платників, які при значних валових доходах (понад 500 тис.грн.) мають незначне податкове навантаження – менше 1 відсотка.

В порівнянні з платниками даної категорії (по деклараціях за 1 кв.2006 року було 61 підприємство-«мінімізатор») кількість підприємств-«мінімізаторів» зменшилось на 11. Виведено зі складу «мінімізаторів» 2 підприємства.

Заслухано пояснення керівників підприємств-«мінімізаторів», наголошено на необхідності цим керівникам вжити заходи щодо доведення податкових навантажень до відповідних рівнів.

Фастівський міськвиконком