Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
29.05.2007

24 травня у м. Фастів заступник міського голови О.Й.Цвібель провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

О.Й.Цвібель проінформував присутніх про хід та виконання плану підготовки комунального господарства до роботи в зимовий період 2007-2008 р.р, підбив підсумки проведеної роботи в рамках двомісячника благоустрою міста.

Інспектор по цивільному захисту і техніці безпеки Фастівського РВ ГУ МНС В.І.Грегуль проінформував про дотримання стану безпеки при використанні та транспортуванні небезпечних речовин. Також довів до відома присутніх, що в Київській області є піротехнічна служба і рекомендував забудовникам при виявленні вибухонебезпечних предметів на будівельних майданчиках звертатися до цієї служби.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології С.О.Долгій доповів про результати перевірки стану споруд, сховищ, простіших укриттів з цивільної оборони та наголосив на необхідності вжиття заходів по недопущенню самозахоплення та знищення мешканцями міста існуючого фонду захисних споруд цивільного захисту населення.

Головний державний санітарний лікар Фастівського району В.І.Ткаченко та головний лікар державної ветеринарної медицини А.К.Глоба проінформували про санітарно-епідеміологічну ситуацію в місті та заходи щодо недопущення її ускладнення в 2007 р., а також про заходи стосовно запобігання розповсюдження захворюваності на малярію та дірофіляріоз.

Фастівський міськвиконком