Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Концерт аматорів
15.06.2007

9 червня у міському парку культури ім. Ю.Гагаріна відбувся концерт аматорських музичних колективів DOUBLE TROUBL та CROSSFIRE, у виконанні яких прозвучали хіти рок-н-ролу та блюзу.

Захід відбувся з ініціативи директора парку В.О.Пьоришкіна, який вирішив започаткувати добру традицію проведення кожного місяця таких концертів.

Учасники ансамблів відремонтували стару музичну апаратуру, яка зберігалася в запасниках парку культури, придбали за власні кошти нову і тепер мають змогу залучати фастівчан до рок-н-ролу та блюзу.

Виступаючи перед присутніми, директор парку попросив людей, небайдужих до подальшої долі цього куточку живої природи міста, стати спонсорами і допомогти в облагородженні парку, обладнанні його зручними місцями для відпочинку фастівчан, накрити дахом сцену, на якій могли б виступати самодіяльні творчі колективи, відремонтувати фонтан.

13 червня у м. Фастів заступник міського голови В.О.Коваль провів засідання опікунської ради, в ході якого розглянуто заяви і звернення громадян, прийнято відповідні рішення та рекомендації, окремі питання винесено на розгляд чергового засідання виконкому.

Фастівський міськвиконком