Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Візит до міста інвесторів
15.06.2007

11 червня у м.Фастів побувала з робочим візитом делегація представників групи компаній «Кнауф» на чолі з головним виконавчим директором компанії «Кнауф Інсулейшн Україна» Тоні Робсоном.

Згідно з рішеннями, прийнятими 08.06.2007 року на ІІ засіданні ХХІІ сесії Фастівської міської ради V скликання, надано земельні ділянки в оренду терміном на 49 років ТОВ «Кнауф Інсулейшн Україна» (30 га) для будівництва заводу з виробництва мінераловатної ізоляції та ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» (15 га) для будівництва заводу з виробництва будівельних сумішей.

Міський голова В.О.Тимофієв організував зустріч і знайомство гостей з заступниками міського голови, керуючим справами міськвиконкому, керівниками депутатських фракцій, окремими депутатами міської ради та працівниками апарату міськвиконкому, директорами підприємств міста, які безпосередньо зацікавлені у співпраці з компаніями «Кнауф», представниками місцевих засобів масової інформації Фастова.

В.О.Тимофієв розповів гостям про місто, його зручне економіко-географічне розташування, розвинуту інфраструктуру, наявність сприятливого залізничного сполучення. Повідомив про плани соціально-економічного розвитку Фастова.

Головний виконавчий директор компанії «Кнауф Інсулейшн Україна» Тоні Робсон подякував фастівчанам за щирість, гостинність, співпрацю. Висловив сподівання, що зустрічі в майбутньому будуть ще більш продуктивними і спільні дії спрямовуватимуться на підвищення добробуту фастівчан.

Також він наголосив на тому, що проект будівництва 3-х заводів фірми у Промисловій зоні Завокзалля сприятиме розвитку міста, оскільки податки сплачуватимуться до міського бюджету, створюватимуться нові робочі місця , а також до співпраці залучатимуться місцеві підприємці.

Тоні Робсон акцентував увагу на тому, що вони хочуть бути добрими сусідами для фастівчан і розраховують на підтримку громади міста.

Потім між присутніми відбулася дискусія , в ході якої Тоні Робсон повідомив, що не лише у Фастові на одній ділянці будуватимуться 3 заводи разом. Так, у Німеччині в одному місті розташовано 4 заводи цієї фірми, в Росії і Франції будуються теж по 3 заводи. До того ж він розповів, що податки у Франції сплачуватимуться нижчі, ніж на Україні. І висловив сподівання, що заводи у Фастові побудують так само швидко, як і у Франції.

На завершення зустрічі представники групи компаній «Кнауф» разом з міським головою та учасники зустрічі оглянули майданчики, на яких будуть будуватися заводи, та помилувалися краєвидами міста.

Дуже приємно, що до нашого міста залучився такий могутній та солідний інвестор, як компанії «Кнауф», оскільки саме ці компанії мають добру репутацію у країнах Західної Європи та у всьому світі.

Компанії засновано в 1932 році, виробничі потужності на даний час розташовуються більш, ніж у 130 підприємствах Європи, Південно-Східної Азії, США та Південної Америки, а штат співробітників налічує понад 18500 працівників. Компанії є лідером європейського ринку будівельних матеріалів на основі гіпсу, одним з трьох найбільших виробників ізоляційних матеріалів у світі. У виробництві застосовуються лише найсучасніші технології розробки, суворо дотримуються світові стандарти виробництва. Також вони гарантують екологічну безпеку.

Компанія «Кнауф Інсулейшн» є експертом з виробництва легких будівельних систем з поліпшеними експлуатаційними характеристиками. Так, гіпсокартон застосовується для облицювання внутрішніх стін та стель у будівлях.

А ізоляційні матеріали мають більш широкий спектр застосування: це- тепло- та звукова ізоляція стін, покрівель, підлог у будівлях, промислового технологічного обладнання (наприклад, електростанцій), обладнання для опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, морських суден (наприклад, кораблів та підводних човнів), а також протипожежного захисту балок, колон та трубопроводів.

Компанія є одним із світових лідерів на ринку систем утеплення. Більш, ніж 30 підприємств в усьому світі виробляють теплоізоляційні матеріали на основі скловолокна, базальту, екструзій ний пінополістирол та дерево-цементні-плити.

Підрозділ групи компаній «Кнауф» з виробництва теплоізоляційних матеріалів представляє оборот близько 1,2 мільярда євро, штат співробітників налічує більше 5000 чоловік.
Асортимент продукції «Кнауф Інсулейшн» є досить широким:

- мінеральна вата (на основі скловолокна) : в рулонах, плитах, неформована, труби: ТМ «Термоплан» (континентальна Європа), ТМ «Краун» (Великобританія);

- мінеральна вата (на основі базальту) в рулонах, плитах: ТМ «Роксілк»;

- екструзій ний пінополістирол в плитах: ТМ»Кнауф Терм»;

- пінополістирол в плитах: ТМ «Поліфоум»;

- дерево-цементні плити: ТМ «Фібраліт».
ТОВ «Кнауф Інсулейшн Україна» має намір спорудити в Промисловій зоні Завокзалля завод з виробництва мінераловатної ізоляції потужністю 40000 – 75000 тонн на рік. Запровадження проекту дасть можливість створити понад 250 робочих місць у місті.

Представники компанії запевняють, що на заводі буде встановлено передове новітнє обладнання закордонного виробництва із застосуванням сучасних технологій, що дасть змогу отримати безвідходне виробництво, яке завдяки закритому циклу переробки не спричинятиме шкоди навколишньому природному середовищу.

Крім того, в межах зони впливу заводу, завдяки заходам по попередженню, утворенню і виділенню забруднюючих атмосферу речовин, розрахунковий рівень гранично допустимих викидів не буде перевищувати нормативних.

ТОВ «Кнауф Інсулейшн Україна» зобов’язується здійснювати в повному обсязі проектні рішення у відповідності з нормами і правилими охорони навколишнього середовища і вимогами екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації заводу.

Фастівський міськвиконком