Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
На прийомі у міського голови
15.06.2007

13 червня Фастівський міський голова В.О.Тимофієв провів особистий прийом громадян. Цього разу він проходив в присутності заступників міського голови, керівників окремих відділів та працівників відділу звернень громадян. Всього на прийомі було 37 жителів Фастова.

Колективним було звернення працівників спортивного центру «Надія», котрих попередили про необхідність звільнення кабінетів, які вони займали в приміщенні колишнього кінотеатру «Червоний Жовтень», і переселенні в приміщення міського Палацу культури.

Працівники центру «Надія» скаржилися на те, що запропоновані їм приміщення є малими і в них не можна буде нормально, продуктивно працювати.

Також колективним було звернення мешканців одного з будинків по вул. Соборній, які нарікали на те, що працівники ТОВ «Старий гастроном» добудовують приміщення і ця добудова закриватиме світло в їхніх квартирах, а отже, погіршуватимуться їхні житлові умови.

Мешканці приватних будинків по вул. Орджонікідзе просили допомогти провести до їхніх будинків водогін.

Також вони з'ясовували, чи буде прокладатися на їхній вулиці далі дорога, оскільки частину дороги було зроблено Облавтодором раніше. Наразі в міському бюджеті гроші на будівництво дороги не закладено.

Окремо жителі міста цікавилися механізмом взяття громадян на кварт- облік та можливістю отримання безкоштовного житла.

Фастівський міськвиконком