Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Привітання медичних працівників
25.06.2007

14 червня Фастівський міський голова В.О.Тимофієв, завідуюча відділом кадрової роботи Л.В.Сірченко, голова районної ради П.Г.Куліш, заступник голови РДА Ю.В.Волков, начальник фінансового управління РДА Л.В.Скрипак, Ю.З.Пєтухов, депутат міської ради, керівник громадської організації «Асоціація лікарів Фастівщини» завітали з вітаннями з нагоди Дня медичного працівника в гості до співробітників Фастівської ЦРЛ та вузлової лікарні.

Міський голова В.О.Тимофієв привітав медичних працівників лікарень з їх професійним святом, висловив їм глибоку повагу та вдячність за нелегку працю, терпіння, милосердя та самопожертву. Підкреслив, що своєю професійною майстерністю та лагідним словом вони не лише піклуються про життя та здоров'я пацієнтів, але й вселяють у них віру в майбутнє, оптимізм та надію. Також він побажав нових успіхів на професійній ниві, всіляких гараздів та звичайного людського щастя.

І нагородив працівників за сумлінну працю та високий професіоналізм грамотами та подяками міського голови з врученням грошових винагород.
Так, грамотами міського голови нагороджені такі працівники Фастівської ЦРЛ: С.І.Нурієва, П.В.Присяжнюк, С.В.Криворучко, Г.Б.Сенчілова, К.П.Решодько, В.Б.Дубиківська, Т.А.Баранівська, О.В.Кобелінська, працівники вузлової лікарні: Т.В.Блейчик, Н.Є.Орловська. Подяками міського голови – О.Б.Вацківська, С.А.Буцький.

Також грамоти з нагоди професійного свята від імені районної ради та райдержадміністрації П.Г.Куліш вручив таким працівникам медичної галузі : Н.В.Балан, Л.Б.Ковальчук, П.Я.Корчагіну, І.Л.Попович, В.Г.Тарасюк.

Наступного дня грамоти від імені районної ради та райдержадміністрації вручили працівникам Фастівської районної санітарно-епідеміологічної станції: О.О.Руднік та Н.Ю.Стельмах.
Фастівський міськвиконком