Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Про наслідки зливи
25.06.2007

18 червня Фастівський міський голова В.О.Тимофієв провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних служб міста. Обговорено наслідки зливи, що пройшла у місті 17 червня, яка виявила недоліки в системах відводу стоків як на вулицях, так і у багатоквартирних будинках.

Особливо внаслідок дощу постраждали жителі будинку по вул. Червоноармійській, 36, представники яких були на нараді і звернулися за допомогою до міського голови. У цьому будинку система стоку води забилася внаслідок попадання в неї піску, сміття та утворення іржі. Вода не стікала і потрапила до під'їздів будинку, затопивши при цьому квартири. Також на Привокзальній площі вода внаслідок несправності стоків почала заливати приміщення автовокзалу.

Міський голова В.О.Тимофієв пообіцяв, що через декілька місяців, по мірі надходження субвенцій, у будинку буде зроблено капітальний ремонт даху. А 18 червня виїде комісія для того, щоб визначити, які заходи потрібно вжити тимчасово для недопущення подібної ситуації у випадку сильного дощу. Також він повідомив, що мешканці даного будинку мають заборгованість перед ЖЕКом у розмірі 16600 грн. і наголосив на необхідності сплати коштів у повному обсязі мешканцями як цього, так і інших будинків міста для подальшого нормального функціонування ЖЕКу.

В.О.Тимофієв розповів про те, як проходили вітання медпрацівників Фастівської ЦРЛ та залізничної лікарень з нагоди Дня медичного працівника. Наголосив на тому, що медична галузь міста потребує реформування. Для цього необхідно прийняти залізничну лікарню у комунальну власність міста, а також підкреслив, що для громади міста потрібно, щоб у медичних закладах працювали лікарі різних профілів та функціонували інфекційне відділення і тубдиспансер.

Міський голова представив новопризначеного начальника відділу фізичної культури і спорту М.В.Дятла і визначив пріоритетні напрямки роботи відділу.

Також було заслухано інформацію про оперативну обстановку в місті, яку озвучив представник міськрайвідділу внутрішніх справ..

Фастівський міськвиконком