Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Перевірки по легалізації робочих місць
25.06.2007

З 18 червня у м. Фастів за дорученням Держнаглядпраці державним інспектором праці м. Фастів та Фастівського району В.С.Шандурською разом з головним спеціалістом служби у справах неповнолітніх міськвиконкому Н.Д.Сіловою проводяться перевірки по легалізації робочих місць у фізичних осіб-підприємців.

Особлива увага приділяється дотриманню правил торгівлі на ринках, затверджених спільним Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 26.02.02 №57/188/84/105.

У ході перевірок звертається увага на дотримання приватними підприємцями вимог ч.1 ст.21 КЗпП України щодо оформлення трудових відносин з працівниками, ст.23 КЗпП України щодо строків трудових договорів, частини третьої та четвертої ст.24 КЗпП України щодо оформлення трудового договору, встановленню відповідності кількості укладених трудових договорів із працівниками до кількості фактично працюючих у фізичної особи.

Також звертається увага на правильність нарахування та своєчасність виплати заробітної плати відповідно до вимог законодавства, на виявлення випадків виплати зарплати «у конвертах».

Фастівський міськвиконком