Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Вийшов у світ перший номер тижневика «Фастів на долонях»
12.07.2007

5 липня у м.Фастів вийшов у світ перший номер тижневика «Фастів на долонях». У ньому надруковане звернення редактора тижневика Юлії Шпакович до читачів, у якому розповідається, що девізом роботи колективу є гасло «Оперативно, об’єктивно, неупереджено!», анонсуються рубрики газети, фастівчан закликають до співпраці.

На сторінках газети опубліковане інтерв’ю з Фастівським міським головою В.О.Тимофієвим, в якому він аналізує здобутки та недоліки своєї роботи на посаді міського голови протягом 450 днів. Одним зі своїх здобутків В.О.Тимофієв вважає залучення в місто інвестицій, зокрема це стосується групи компаній «Кнауф», адже це «забезпечить фастівчан новими робочими місцями та поповнить міський бюджет», заплановане будівництво 3-поверхового культурно-розважального комплексу з двома кінозалами, нової школи народної майстерності.

Міський голова відзначив, що своїм першочерговим завданням вважає наведення порядку з землею, але зустрів опір на місцевому, обласному та республіканському рівнях. Також він висловив надію, що незабаром у місто перенесуть своє виробництво 19 підприємств. Одним з джерел поповнення міського бюджету В.О.Тимофієв вважає отримання коштів від оренди землі. Ще міський голова повідомляє читачам газети, що йому вдалося домогтися передачі військового містечка в комунальну власність територіальної громади. До прорахунків В.О.Тимофієв відносить те, що йому не вдалося сформувати справжню команду.

На сторінках газети висвітлено новини громадсько-політичного, культурного та спортивного життя міста, оперативну обстановку . Дано рекомендації споживачам та розповідається про причини затримки при видачі громадянам закордонних паспортів.

В газеті опубліковано програму телебачення на наступний тиждень та рекламні матеріали.

«Фастів на долонях» - приватна газета, її тираж 1 тис. екземплярів і розповсюджуватиметься вона через кіоски та газетні розкладки.

Фастівська міська рада та виконком