Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Заборгованості з виплати заробітної плати в місті немає
12.07.2007

5 липня у м. Фастів 1-й заступник міського голови В.С.Цюник провів засідання комісії міськвиконкому з питань своєчасної сплати податків, інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, інших соціальних виплат.
В.С.Цюник ознайомив присутніх з інформацією про стан погашення заборгованості в місті станом на 01.06.07.

На засідання були запрошені керівники підприємств ВАТ «Факел», ВАТ «Укртранселектромонтаж», ЗАТ «Фастівський комбінат хлібопродуктів», ТОВ «Фірма «Трейд-РД», ТОВ «Інжпромбудсервіс», ТОВ «Фірма «Промгазтехнологія», ФастівськаЖЕК, оскільки дані підприємства мають недоїмку по страхових внесках до Пенсійного фонду. Заслухано пояснення представників зазначених підприємств, які пообіцяли вжити заходи для покращення ситуації та недопущення заборгованості по сплаті коштів до Пенсійного фонду.

Відзначено проведену роботу щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста, оскільки на даний час заборгованості взагалі немає.

Члени комісії вирішили звернутися до міського голови В.О.Тимофієва з проханням направити до прокуратури лист щодо притягнення керівника ЗАТ «Автотранспортник» В.П.Затхея до кримінальної відповідальності за порушення законодавства про працю. На цьому підприємстві колишнім працівникам не надають довідки про зарплату, що утруднює нарахування пенсій.

Фастівська міська рада та виконком