Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Увагу – житлово-комунальним питанням
31.08.2007

27 серпня у м.Фастів міський голова В.О.Тимофієв провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних служб міста. Обговорено житлово-комунальні питання, наголошено на необхідності активізації процесу передачі на баланс КП КОР «Фастівводоканал» внутрішньо-будинкових мереж.

Директор КП КОР «Фастівводоканал» Н.В.Решетіловська розповіла про проблеми підприємства, навела дані про кількість поривів, що відбулися протягом останнього тижня і наголосила на тому, що для санації водопроводу необхідно 1,5 млн.грн. Вирішення проблеми водогону є дуже актуальним, оскільки незабаром прийде зима і всі ці недоліки дадуть про себе знати численними поривами, різного роду аваріями, що може призвести до небезпечних наслідків.

Головний інженер КП КОР «Фастівтепломережа» А.М.Бондарчук повідомив про скрутний фінансовий стан підприємства, зумовлений невідповідністю тарифів на спожиті послуги теплопостачання в 2007 році до витрат підприємства, так як в січні цього року значно були підвищені ціни на природний газ. До того ж наразі за вимогою НАК «Нафтобаз України» підприємство повинне здійснювати 100-відсоткову передплату для отримання газу, необхідного для забезпечення споживачів тепловою енергією, що є неможливим через наявну значну заборгованість за отримані послуги з теплопостачання та неготовність населення та інших споживачів наперед сплачувати кошти.

Знову на голошувалося на необхідності передачі у комунальну власність міста КП КОР «Фастівтепломережа» та «Фастівводоканал».
Також обговорювалося питання щодо уточнення списку виборців. Згідно з останнім списком виборців у місті налічується 46 тисяч виборців, а за даними міськрайонного управління статистики їх є 39 тис. 800 чоловік. Тому необхідно до проведення позачергових виборів до Верховної Ради звірити списки виборців і викреслити тих, хто померли, але їх не виписали.

Фастівський міськвиконком