Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Шановні підприємці Фастова!
31.08.2007

Фастівська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітають вас із професійним святом – Днем підприємця! Висловлюємо вам щиру подяку та шану за невтомну і плідну працю , спрямовану на підвищення добробуту фастівчан, забезпечення їх якісними товарами та послугами, створення додаткових робочих місць.


Адже зростання життєвого рівня населення та процвітання країни в цілому безпосередньо пов’язане з рівнем розвитку ринкової економіки, в тому числі з розвитком малого і середнього бізнесу за умови створення рівних можливостей здійснення підприємницької діяльності для всіх суб’єктів господарювання. Підприємництво виступає однією з основних умов покращення економічного стану міста і джерелом поповнення місцевого та державного бюджетів. Сьогодні у місті налічується 248 малих підприємств та 4020 фізичних осіб-підприємців.


Ми вдячні вам за плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування та самоорганізації населення, за підтримку, яку ви надаєте. Сподіваємося, що ваші благодійні справи на соціально-культурний розвиток міста та підтримку соціально незахищених земляків продовжуватимуться і надалі. Бажаємо вам подальших успіхів і витримки у вашій нелегкій праці, щастя і радощів в особистому житті, міцного здоров'я, добробуту і процвітання вам і вашим родинам. Хай світить вам зірка удачі і збуваються всі мрії.


Фастівський міський голова В.О.Тимофієв