Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Відкрито музей при комітеті самоорганізації населення Завокзалля
30.10.2007

26 жовтня у м. Фастів відбулося засідання комітету самоорганізації населення мікрорайону Завокзалля, на якому були присутні депутат міської ради С.П.Павловський, голови вуличних комітетів. Заслухано звіт голови КСОН О.В.Мороз про пророблену за 9 місяців роботу. Затверджено план роботи на листопад-грудень.

            

С.П.Павловський розповів про ситуацію в місті, рішення, прийняті на ХХ
VІ позачергова сесія Фастівської міської ради V скликання. Присутніх ознайомлено з новим дільничним інспектором міліції А.А.Заровським, який вже кожного понеділка проводить прийом мешканців мікрорайону у приміщенні КСОН. Проведено навчання з головами вуличних комітетів щодо правильного оформлення довідок, що видаються громадянам.

            

При комітеті відкрито музей «Хвала рукам, що творять диво», в якому представлено вишивки, картини та інші витвори рук майстрів Завокзалля.

           

Голова комітету О.В.Мороз подякувала членам комітету та активістам, учасникам хору «Мирославна» за активну участь у проведенні свята мікрорайону Завокзалля, Дня міста та ІІ-му міському фестивалі козацької творчості «Козацькій славі жити у віках».Фастівський міськвиконком