Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
На Київщині ДАІшник врятував життя пенсіонерів
04.05.2011

На Київщині в селищі Велика Снітинка Фастівського району працівник ДАІ врятував життя пенсіонерам.

Старенькі захворіли на грип, по допомогу звернулися до сусіда-правоохоронця. 35-річний Костянтин Кисиленко відвіз літнє подружжя до місцевої медичної амбулаторії.

Втім, наступного дня, 76-річний Володимир Григорович та 71-річна Надія Сергіївна не виходили з дому і на телефонні дзвінки не відповідали. Запідозривши недобре, працівник міліції зателефонував доньці пенсіонерів, і коли та повідомила, що розмовляла з батьками ввечері й знає лише те, що вони почувалися зле, пішов до будинку подружжя.

На стук у двері літні люди не відповідали. Те, що господарі у будинку, видавав невмовкаючий мобільний. Вийнявши з вікна шибку, Костянтин потрапив у приміщення. Старенькі знаходилися у домі, але були без свідомості.

Як повідомили JeyNews в прес-службі УДАІ в Київській області, з’ясувалося, пенсіонери отруїлися чадним газом. Правоохоронець викликав швидку допомогу і аварійну службу. В реанімаційному відділенні місцевої лікарні медики упродовж цілої доби боролися за життя пенсіонерів. Зі слів лікарів, якби не оперативні злагоджені дії сусіда-даішника, рятувати було б нікого.

Самі потерпілі, життю котрих тепер нічого не загрожує, розповіли, що газ у дім потрапив через димохід. Пенсіонери намагалися викликати аварійну газову службу самотужки, втім допомоги від фахівців не дочекалися. Старенькі надзвичайно вдячні своєму рятівникові, по сусідству з яким мешкають близько п’яти років.

Костянтин Кисиленко працює в Управлінні ДАІ в Київській області. Володимир Григорович і Надія Сергіївна написали листа керівництву міліціонера зі щирими і теплими словами подяки.


JeyNews