Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Відбувся круглий стіл краєзнавців міста і району «Історичними стежками Фастівщини»
08.02.2012

У Фастівському краєзнавчому музеї в рамках відзначення 80-річчя утворення Київської області відбувся круглий стіл краєзнавців міста і району «Історичними стежками Фастівщини».

Проводили захід члени Фастівського міськрайонного осередку Київської обласної організації спілки краєзнавців України, створеної у 2008 році. Членами його є 15 краєзнавців Фастівщини: два кандидати історичних наук, науковці Фастівського та Веприцького музеїв, вчителі закладів освіти міста, студентська молодь. Вони досліджують історію Фастівщини, шкіл, підприємств та установ, населених пунктів, вивчають так звані білі плями історичних подій у місті та районі, виступають з доповідями на науково-практичних конференціях в Україні та поза її межами, у співпраці з працівниками Фастівського краєзнавчого музею оприлюднюють нові історичні факти сивої давнини та недалекого минулого у науково-інформаційному бюлетені «Прес-музей», місцевих та республіканських ЗМІ, використовуючи при цьому архіви, наукові бібліотеки, спогади місцевих краєзнавців та старожилів.

Під час круглого столу було підбито підсумки роботи краєзнавців міста і району за минулий рік. Доповіла з цього питання директор Фастівського краєзнавчого музею Т.В.Неліна. Учасники засідання обговорили доповідь та визначили основні напрямки роботи на поточний рік, виходячи з рекомендацій V позачергового з’їзду Національної спілки краєзнавців України, що відбувся 23 січня 2012 року у Будинку вчителя у м.Київ. На цьому з’їзді директора Фастівського краєзнавчого музею Т.В.Неліну вдруге обрано членом правління спілки краєзнавців України.

Також учасники круглого столу вирішили через місцеві ЗМІ звернутися до ініціативних жителів Фастівщини, небайдужих до її історичного минулого, з закликом до співпраці.

За  матеріалами fastiv-rada.gov.ua