Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Міський голова О.М.Пеньковий провів нараду
10.02.2012

06 лютого у м.Фастів міський голова О.М.Пеньковий провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, представників місцевих ЗМІ.

Під час наради О.М.Пеньковий підбив підсумки зробленого минулого тижня та проаналізував хід виконання доручень, даних службам на минулій нараді. Міським головою було наголошено на необхідності будівництва у місті дошкільного навчального закладу, який найімовірніше будуватиметься біля ЗОШ І-ІІІ ст.№3. У зв’язку з цим потрібно оголосити конкурс на проектування закладу. Також необхідно відповідним службам підготувати пропозиції щодо будівництва дитячого будинку сімейного типу.

У поточному році проводитимуться вибори народних депутатів, тому потрібно виділити приміщення для розміщення у ньому територіальної виборчої комісії. Дано доручення визначитися з цим приміщенням.

Щоб уникнути монополії в наданні комунальних послуг, необхідно залучати додаткові організації для їх надання. Тому першочергово маємо провести конкурси на вивіз роздільного сміття та виділити земельну ділянку для полів фільтрації очисних споруд.

Дано доручення відповідальним службам щодо перегляду договорів оренди земель сільськогосподарського призначення на наступний рік та стосовно підготовки детальної інформації по розміщенню реклами у місті.

Також було обговорено плани на поточний тиждень.

За матеріалами fastiv-rada.gov.ua