Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Відбулися звітно-виборчі збори Фастівської міської партійної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
16.02.2012

відбулися звітно-виборчі збори Фастівської міської партійної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». У них взяли участь 32 делегати від 189 членів партії. На зборах було обговорено суспільно-політичну ситуацію на Україні та у нашому місті. Голова міської партійної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Б.В.Ситник прозвітувала про зроблене за минулий рік. Зокрема, вона відзначила високу активність членів міської організації у всіх демократичних акціях та заходах, які проводилися на підтримку лідера партії «Батьківщина» Ю.В.Тимошенко. Також за звітний період партійні активісти надавали матеріальну та гуманітарну допомогу тим, хто її потребує, вітали з новорічними святами маленьких фастівчан, вручали їм подарунки, проводили інші акції.

На зборах 14 чоловік було виключено з партії, натомість, 17 фастівчан поповнили її ряди. Знову головою міської партійної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» обрано Б.В.Ситник, також було обрано бюро та контрольно-ревізійну комісію.

За  матеріалами  fastiv-rada.gov.ua