Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Міський голова О.М.Пеньковий провів нараду
13.03.2012

У м.Фастів міський голова О.М.Пеньковий провів нараду за участю голів комітетів самоорганізації населення, керівників комунальних служб міста та представників місцевих ЗМІ.

О.М.Пеньковий проаналізував стан розрахунків споживачів за газ та електроенергію. Складна ситуація щодо розрахунків за спожиту електроенергію склалася на КП «Фастівводоканал», борг підприємства зростає, внутрішніх резервів для виплат не вистачає, а підвищувати тарифи на послуги водопостачання та водовідведення наразі неможливо.

Міський голова проінформував присутніх про рішення, прийняті на двадцять третій позачерговій сесії міської ради. Він наголосив на доцільності прийняття рішення про клопотання перед Київською обласною радою щодо передачі комунального підприємства Київської обласної ради «Фастівське бюро технічної інвентаризації» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області у комунальну власність територіальної громади міста Фастова. Дуже важливим для комунальників є рішення, яким надано повноваження управлінню житлово-комунального господарства Фастівської міської ради для забезпечення підготовки і проведення конкурсу з визначення юридичної особи – приватного партнера з надання послуг по утилізації мулового осаду та очищення полів фільтрації на каналізаційних очисних спорудах в м.Фастів Київської області.

Також на сесії міської ради вирішено делегувати повноваження Управлінню ЖКГ міської ради для забезпечення підготовки і проведення конкурсу з визначення виконавця послуг по роздільному збиранню побутових відходів та вивезенню вторинної сировини, що утворюється в результаті роздільного збирання побутових відходів, на території міста Фастова. Надано повноваження управлінню житлово-комунального господарства Фастівської міської ради для забезпечення підготовки і проведення конкурсу з визначення юридичної особи – приватного партнера по управлінню комунальним підприємством «Міський парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна» в м.Фастів Київської області.

О.М.Пеньковий проаналізував роботу комунальних підприємств протягом минулого тижня та дав ряд доручень щодо благоустрою міста.

За матеріалами fastiv-rada.gov.ua