Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Відбулося засідання комітету самоорганізації населення мікрорайону Кадлубиця
16.03.2012

03 березня у м.Фастів в мікрорайоні Кадлубиця відбулося засідання комітету самоорганізації населення мікрорайону. Голова комітету, депутат міської ради Л.М.Скурська прозвітувала про зроблене комітетом за два місяці поточного року. Також було обговорено та окреслено першочергові завдання на березень, підготовку до проведення двомісячника благоустрою міста, зокрема, що потрібно зробити в мікрорайоні Кадлубиця.

Заступник директора комунального підприємства Фастівської міськради «Фастівводоканал» О.О.Сташук розповіла про основні положення Програми «Реформа системи водопостачання та водовідведення міста Фастів на період 2011-2020р.р.», її мету та перспективи втілення. Також вона звернулася до жителів Кадлубиці з проханням повідомляти КП «Фастівводоканал» про виявлені факти незаконного підключення споживачів до мереж централізованого водопостачання.

Л.М.Скурська квітами привітала жінок - членів комітету з наступаючим Міжнародним жіночим днем - 8 Березня. У свою чергу, присутні привітали Людмилу Миколаївну з жіночим святом та подякували за багато корисних і важливих справ, які вона зробила з часу обрання її головою КСОНу для мікрорайону Кадлубиця, та побажали і надалі натхнення та плідної праці на благо мікрорайону і всього міста.

За матеріалами fastiv-rada.gov.ua