Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Проведено роз’яснення Податкового законодавства та декларування доходів громадян
02.04.2012

29 березня у м.Фастів начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПС у Київській області Н.А.Гуляща, начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Київській області К.С.Овчарова, начальник Фастівської ОДПІ Київської області В.М.Мотик та спеціалісти Фастівської ОДПІ Київської області в рамках виїзду мобільної бригади провели роз’яснення Податкового законодавства та декларування доходів громадян працівникам апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету. Фахівці розповіли присутнім про особливості цьогорічного деклараційного процесу.

Під час заходу слухачам було детально роз’яснено порядок заповнення додатку до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 7 квітня 2011 року №3206-VІ, додатку №7 до декларацій «Відомості про майно, доходи, видатки і зобов'язання фінансового характеру», а й деталі заповнення самої Податкової декларації.

Адже впродовж року платники податків могли отримати й інші доходи, які підлягають декларуванню.

Це можуть бути: спадщина, дарування, продаж нерухомого чи рухомого майна, інвестиційні прибутки тощо, або ж платник бажає скористатися своїм право на податкову знижку. Слухачам детально роз’яснили трактування ряду термінів, які зазначені у додатках №3206-VІ та №7, а також названо біля 30 видів інших доходів, які необхідно відобразити у відповідній графі звітного документа, при їх наявності.

Працівники апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету задали ряд запитань представникам мобільної бригади та отримали на них вичерпні відповіді. Також присутнім було роздано Пам’ятку ведення обліку доходів і витрат фізичними особами для визначення суми загального річного оподаткованого доходу та інші інформаційні матеріали.

За матеріалами fastiv-rada.gov.ua