Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Підліткові ігри у Фастові
18.04.2012

Нещодавно громадська організація «Спілка по боротьбі з наркоманією та алкоголізмом «Нове життя» спільно з Фастівськім центром професійно-технічної освіти» провели олімпіаду «Підліткові ігри». За думкою організаторів цей просвітницько-культурний спортивний захід був проведений з метою залучення учнівської молоді центру ПТО до здорового способу життя, виховання в них активної життєвої позиції, а також відвернення дітей від наркоманії, алкоголізму, злочинності, дошлюбного сексу.

До того ж «Підліткові ігри» розраховані на розвиток у підлітків навичок спілкування та командної взаємодії, що, в решті решт, є прямим шляхом до виховання дружніх і навіть родинних взаємостосунків. Цьому, наприклад, сприяє колективне формування команди для участі в іграх, вироблення іміджу команди – назви, логотипу, девізу. Власне олімпіада складалась з естафетних змагань та турніру з флорболу. Естафетні змагання тривали два дні.

В них одночасно брали участь 6 команд по 10 підлітків, за яких вболівали учні з їх навчальних груп. За результатами естафет команди-переможці отримали медалі за перше, друге і третє місце.

Також тривав два дні турнір з флорболу. Флорбол являє собою неконтактний різновид хокею для залу. На майданчику змагалося по чотири гравці від кожної команди без воротаря. Команда-переможець турніру отримала у винагороду кубок чемпіона, а інша команда-фіналіст отримала диплом за друге місце у турнірі. Просвітницька частина заходу знайшла втілення у нетривалих просвітницьких майстер-класах «Вибір» та «Ризикова поведінка». Вони були спрямовані на допомогу підліткам у правильному визначенні життєвих пріоритетів, а також спрямовані на виховання в них високих моральних цінностей.

за матеріалами 7dniv.com