Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Фастів : Міський голова О.М.Пеньковий провів нараду
10.01.2013

08 січня у м.Фастів міський голова О.М.Пеньковий провів нараду за участю голів комітетів самоорганізації населення, керівників комунальних служб міста та представників місцевих ЗМІ.

Під час наради міський голова проінформував присутніх про припинення діяльності районної санітарно-епідеміологічної станції з 29 грудня 2012 року та утворення на її базі міжрайонної структури. Детальніше про реорганізації розповіла її керівник В.І.Ткаченко.

О.М.Пеньковий зобов’язав керівників комунальних служб міста підготувати та надати плани роботи на рік, зробити оцінку відповідності вартості житлово-комунальних послуг, що надаються населенню, затратам, щоб привести їх у відповідність.

Міський голова дав ряд доручень щодо благоустрою міста, розчищення окремих ділянок доріг та вулиць від снігу, посипання їх піском, прибирання повалених буревієм дерев та гілок, виконання інших робіт задля попередження випадків травмування людей через обрушення будівельних конструкцій, дерев та падіння снігу і криги з дахів багатоповерхових будинків. Олександр Миколайович акцентував увагу керівників підприємств, організацій та установ на необхідності чистити сніг на прилеглих до закладів територіях, збивати звисаючі з будівель бурульки, а працівникам ЖЕКу робити обхід міста для виявлення і збивання бурульок. Він повідомив, про те, що керівники окремих підприємств вже отримали приписи про вивезення снігу.

О.М.Пеньковий повідомив про те, що 11 січня поточного року у великій залі міського Палацу культури відбудуться громадські слухання з питання обговорення генерального плану міста.

На нараді йшлося про те, як використовуватиметься автомобіль для роздільного збору сміття, який придбано для міста.

Міський голова розповів про роботу у міському парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна стаціонарного пункту обігріву для надання допомоги громадянам, які залишилися з незалежних від них причин без домівок, та одиноких людей похилого віку, де вони можуть отримати відповідну допомогу.

О.М.Пеньковий проінформував про те, що серйозних проблем у роботі комунальних підприємств під час новорічно-різдвяних свят не було.

Було дано ряд доручень щодо передплати преси, зокрема, газет «Перемога» та «Час Київщини».

За матеріалами  www.fastiv-rada.gov.ua