Сайт міста Фастів

http://www.fastiv.osp-ua.info
Фастів : Про затвердження Програми приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Фастова на 2013-2014 роки
22.01.2013

Вт, 08/01/2013 - 14:28 | Адміністрація

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

Про затвердження Програми приватизації об’єктів комунальної власності
територіальної громади міста Фастова на 2013-2014 роки

Відповідно до ч.4 ст.3 Закону України “Про приватизацію державного майна”, ст.ст. 2, 3, 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, п.30 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку міста Фастова,

міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Фастова на 2013-2014 роки (далі - Програма), згідно з додатком 1.
2. Затвердити переліки об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Фастова та підлягають приватизації у 2013-14 р.р., згідно з додатком 2.
3. Встановити, що:
2.1. У разі виникнення розбіжностей між адресами, зазначеними в додаткe до цього рішення, та адресами, зазначеними у технічній документації, виготовленій уповноваженою організацією, остаточною вважається адреса, зазначена у технічній документації.
2.2. У разі виникнення розбіжностей між площею приміщення, зазначеною в цьому рішенні, договорі оренди та у технічній документації, у тому числі пов'язаних з розподілом місць загального користування, остаточними вважаються дані, зазначені в технічній документації.
4. Вважати, що Програма приватизації комунальної власності територіальної громади міста Фастова на 2013-2014 роки діє до затвердження чергової Програми приватизації.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови та постійну комісію міської ради з питань бюджету і фінансів, соціально-економічного, культурного розвитку та управління комунальним майном.

Міський голова О.М. Пеньковий

За матеріалами  fastiv-rada.gov.ua