Головна Фотогалерея Міський форум Міські оголошення Робота в місті  
 
Візитівка міста Герб та прапор Історія міста Міська рада Міський голова Міськвиконком Міста-партнери

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Життя міста  
Міська громада  
Населення
Громадські організації
Економіка міста
Основні галузі
Підприємства міста
ЖКГ
Ринкова сфера  
Розвиток підприємництва
Майнові та земельні  відносини
Споживчий ринок

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Гуманітарна сфера  
Освіта
Молодіжна політика
Спорт
Культура
Історичні пам'ятки
Сервіс та відпочинок  
Транспорт
Туризм


Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

1/   (Всього: 2)


Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла

18.10.2016
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.  >>>


ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі

31.03.2016
\"\"Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладах Словаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи.    >>>


Полтавщина Туристична

15.12.2015
Полтавщина – історичний регіон Дніпровського Лівобережжя. Тут краса та історія стрічають туриста на кожному кроці. На території сучасної Полтавської області близько 400 об’єктів природно-заповідного фонду серед них – унікальні: національні природні парки «Нижньоворсклянський», «Нижньосульський», регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні», знаменитий Лесин гай на околиці Гадяча, Ковпаківський дендропарк, Бузковий та калиновий гаї у Диканьці…   >>>


Фастів : Два викрадених Росією українських кораблі підняли українські прапори

14.04.2014
Захоплені раніше Росією під час окупації Криму ракетний катер "Прилуки" і танкер "Фастів" ВМС України перебазовано із Севастополя до Одеси  >>>


Російські військові відпустили з Криму кораблі "Прилуки" та "Фастів"

11.04.2014
Ракетний катер "Прилуки" і танкер "Фастів" розблоковані та вийшли з Севастополя  >>>


Фастів : Росія погодилася віддати Україні вже кілька кораблів і літаків

08.04.2014
Досягнута принципова домовленість про виведення всіх українських кораблів із Криму  >>>


Залізничний майдан у Фастові

28.02.2014

\"\"Коли: 1 березня 2014 року о 14:00. Що це: Акція. Де: Збір біля постаменту павшого вождя.

  >>>


Самооборона Фастова забезпечить порядок

26.02.2014
\"\"З 23.02.2014 у Фастові створені загони самооборони з числа добровольців для патрулювання вулиць міста. Самооборона Фастова спільно з працівниками правохоронних органів працюють над дотриманням спокою та громадського порядку для стабілізації в місті та країні.  >>>


Стало відомо ім’я загиблого на Майдані фастівчанина

21.02.2014
\"\"Стало відомо ім’я загиблого на Майдані фастівчанина. 52-річний Андрій Саєнко Степанович з Фастова був застрелений снайпером.  >>>


Велопробіг Фастівщиною

17.02.2014

\"\"Збір о 09:00 на стадіоні «Машинобудівник» у Фастові (600 м від залізничного вокзалу), старт о 10:00. Приблизний кілометраж близько 35–45 км у повільному темпі.

  >>>

Інформація про підсумки соціально-економічного розвитку Фастова за 1-е півріччя 2007 р.
19.09.2007

У І півріччі 2007 року здійснено перші кроки на шляху реалізації прийнятої в листопаді 2006 року міської «Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2007-2015 роки». У І півріччі 2007 року товарообіг становив 27505,9 тис. грн., що на 24,9% більше, ніж за відповідний період 2006 року.


Промисловість. Місто Фастів має високо розвинутий промисловий комплекс, основу якого складають 17 великих та середніх підприємств.


У І півріччі 2007 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшили обсяги виробництва 12 підприємств міста: ВАТ «Електронагрівач» (101,6%), ДП ЗАТ «Оболонь» «Пивоварня Зіберта» (129,6%), ВАТ «Елопак- Фастів» (110,7%), ЗАТ «Фастівський КХП» (128,0%), ВАТ ЗТМ «Аріан» (101,7%), ДП «Промгазапарат» (163,9%), ТОВ «Інкопак» (115,7%), ПП «Ефф-систем» (121,1%), ТОВ «Неопол-Ваші меблі» (231,3%), ТОВ «Юніверсал-Фолдер» (146,4%), ДП ВАТ «Київський завод металовиробів ім. Письменного» (115,95%), ТОВ НВО ФЗХМ «Червоний Жовтень» (437,1%).


Серед підприємств міста, які мають позитивні результати своєї діяльності - ДП ЗАТ “Оболонь” «Пивоварня Зіберта», яке в минулому році відсвяткувало 100-річчя від дня заснування. Як і в попередньому році, робота колективу спрямована на зміцнення позитивного іміджу підприємства та доброї репутації своєї продукції, яка експортується майже у 20 країн світу, в т.ч. і США.


 ВАТ “Елопак-Фастів” на даний час є одним з провідних українських виробників пакувальної продукції для харчових продуктів, що реалізується майже 100 заводам харчової промисловості України. Понад 70% виробленої продукції ВАТ «Елопак-Фастів» експортує в Росію та інші країни СНД і Балтії.


Щороку значними темпами нарощує обсяги виробництва ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» - одне з провідних підприємств поліграфічної промисловості. Підприємство проводить активну інвестиційну політику: значні кошти вкладаються у придбання нового обладнання, що позитивно впливає на якість виробленої продукції.


 Серед нових підприємств міста - ДП ВАТ «Київський завод металовиробів ім. Письменного», який успішно завойовує нові ринки збуту своєї продукції, незважаючи на значну конкуренцію.


 На відокремленій частині ВАТ «Червоний Жовтень» в минулому році створилося нове підприємство ТОВ НВО ФЗХМ «Червоний Жовтень». Ззавдяки проведенню новим керівництвом активної інвестиційної політики на даному підприємстві, починаючи з травня 2006 року, щомісячно значними темпами нарощуються на ньому обсяги виробництва.


 Стабільно працюють в цьому році, як і в минулому, ТОВ «Інкопак» - підприємство з виробництва поліпропіленової пакувальної тари, а також створені на базі ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» чотири підприємства з випуску поліграфічної продукції (ПП «Ефф-Систем», ТОВ «Юнівест-Медіа», ТОВ «Юніверсал-Фолдер», ТОВ «Юнівест Препрес») та ТОВ «Неопол-Ваші меблі», ДП «Промгазапарат» з виробництва газовикористовуючого обладнання.


 В той же час зменшення обсягів виробництва за об’єктивних причин відбулося на 4 підприємствах: ВАТ «Факел», ТОВ ф. «Промгазтехнологія», Фастівському хлібокомбінаті, АТЗТ ФШП «Козак».


 Інвестиційна діяльність. Рішенням міської ради від 22.03.2007 року була затверджена «Програма залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в м.Фастові на 2007-2009 роки».


 Основною метою інвестиційної політики у І півріччі 2007 році було подальше нарощування обсягів залучення інвестицій в економіку міста, створення сприятливих умов для будівництва нових підприємств, реконструкції та технічного переозброєння існуючих, для розвитку мережі об’єктів соціально-культурного та комунального призначення.    


Протягом І півріччя 2007 року Фастівська міська рада продовжувала роботу із залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в місто. Серед потенційних інвесторів: німецька компанія «Кнауф Інсулейшн» (виробництво теплоізоляційних матеріалів та гіпсу), австрійська фірма ТОВ «Вінербергер» (виробництво цегли та грубої будівельної кераміки), німецько-польська фірма «Крайзель-Будівельні матеріали», російська ТОВ «Лауру індустрія» (виробництво кольорових металів), ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» (розширення виробництва поліграфічної продукції), ТОВ «Світлиця» (будівництво багатоповерхових житлових будинків). Нині розглядаються питання щодо виділення земельних ділянок та оформлення землекористування згідно з чинним законодавством.У І півріччі 2007 році продовжувалося будівництво нових підприємств: кондитерської фабрики французької фірми «Валео-Люкс» (вул. Транспортна) та підприємство з виготовлення нафтопереробного та газовикористовуючого обладнання ТОВ «Завод нафтових технологій» (вул. Поліграфічна).


3 лютого цього року був проведений конкурс щодо набуття права оренди земельних ділянок, розташованих в промисловій зоні міста для будівництва промислових підприємств. В конкурсі взяли участь 9 юридичних осіб. Переможцями конкурсу стали: ТОВ «Корпорація «Укрспецбуд» (будівництво заводу з виготовлення будівельних матеріалів) та ТОВ НВО ФЗХМ «Червоний Жовтень» (будівництво заводу з виробництва вузлів рухомого складу).


 8 червня 2007 року Фастівською міською радою було прийнято рішення про надання в оренду земельних ділянок крупним інвесторам з Німеччини фірмам «Кнауф Гіпс» (15 га) та «Кнауф Інсулейшн» (30га) для будівництва 3-х заводів: теплоізоляції, сухих будівельних сумішей та гіпсокартону. Строки будівництва – 3 роки, обсяги інвестицій-близько 250 млн. дол. США. Договори оренди земельних ділянок оформлено. Цією фірмою заплановано виділити кошти в сумі 500,0 тис. євро  на соціальний розвиток міста.


Відбулася зміна власників міських підприємств, які багато років не працюють: колишній молокозавод (новий власниик ПП «Трансбуд») та колишній цегельний завод (новий власник ЗАТ «Компанія «Флекс-ПАК»).


Будівельна діяльність. В місті здійснюють свою діяльність 7 будівельних організацій.


 За рахунок транспортного збору в ІІ кварталі БТОВ «Шляховик» виконало роботи з ямкового ремонту по вул. Кірова на суму 160,0 тис. грн. За рахунок коштів бюджету розвитку ККП розпочав роботи з будівництва дороги по вул. Горького загальною площею 1640 кв. м (заплановані витрати – 201,7 тис. грн.).


 Також з бюджету розвитку будівельній організації ТОВ ф. «Тесей» виділено кошти на реконструкцію актової зали міської ради.


 В 2006 році до Фастівської міської ради зверталися потенційні інвестори з пропозиціями будівництва багатоповерхових житлових будинків. Всі пропозиції розглянуті міською радою, виконавчим комітетом, на апаратних нарадах. Підприємства нині готуються до участі в тендері, на якому будуть визначені кращі для міста забудовники.


 За даними районного управління статистики в експлуатацію вводяться тільки індивідуальні житлові будинки.


Житлово-комунальне господарство. У І півріччі 2007 року здійснено перші кроки на шляху реалізації прийнятої в листопаді 2006 року міської «Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2007-2015 роки». В ній визначені основні положення реформування ЖКГ, джерела фінансування на реалізацію основних заходів протягом 2007 року та наступних років. Одним із ключових аспектів її втілення стала посилена увага до вивчення та запровадження у м. Фастові передового досвіду інших міст України.


Результатом втілення окремих пунктів Програми за 6 місяців поточного року стали наступні кроки: відбулася передача внутрібудинкових мереж водопостачання та водовідведення, обладнання, підвищувальних насосних станцій в оперативне обслуговування від ЖЕКу до КП КОР «Фастівводоканал». Інтенсивного розвитку набрав процес переходу від централізованої системи теплопостачання до добровільного встановлення населенням автономних систем індивідуального опалення в квартирах багатоповерхових будинків (сьогодні вони встановлені в понад 3,5 тис. квартирах).


Навесні 2007 року рішенням міської ради створено два нових комунальних підприємства: КП «Фастівжитлосервіс» та КП «Фастівтепло» (останне – з технічного обслуговування внутрібудинкових мереж). Також було прийняте рішення про створення ще одного нового підприємства КП ВКГ Фастівської міської ради «Водоканал», на оперативне обслуговування якого передається залізничне господарство водопостачання ст. Фастів.


Протягом звітного періоду два комунальних підприємства міста - КПТМ «Фастівтепломережа» та КП ВКГ рішенням Київської облради від 02.02.2007 р. перейшли з власності Київської ОДА до власності Київської обласної ради.


Виконано поточний ремонт 8 теплових мереж на суму 44,4 тис. грн., а також капітальний ремонт теплових мереж по котельнях №10, №19, №5 та 6 бойлерних.


Споживчий ринок. У І півріччі 2007 року товарообіг становив 27505,9 тис. грн., що на 24,9% більше, ніж за відповідний період 2006 року. Із загальної суми всього товарообігу 86,2% складає товарообіг підприємств приватної власності (в минулому році цей показник становив 84,2%).


 В звітному році збереглася позитивна тенденція розширення мережі підприємств торгівлі, громадського харчування, підвищення якості обслуговування населення.


 Нині в місті діють: 223 торговельні підприємства (у І півріччі цього року відкрито 32); 57 кафе, ресторанів і барів; 23 підприємства служби побуту.


Підприємницька діяльність. Рішенням Фастівської міської ради від 02.02.2007 року №7-ХІІІ-У була затверджена «Програма сприяння розвитку малого підприємництва в м. Фастів на 2007-2008 рр.», основною метою якої є створення належних умов для ефективного використання можливостей підприємництва в питаннях розвитку економіки міста, прискорення економічних реформ, вирішення соціальних проблем та забезпечення реалізації права громадян на підприємницьку діяльність.


Станом на 01.07.2007 р. у м. Фастові є 248 малих підприємств, з них 218 – ті, що випускали продукцію та надавали послуги, та 4020 фізичних осіб. Кількість малих підприємств на 10 тис. осіб наявного населення – 50 од.


За даними Фастівської податкової інспекції надходження до бюджетів усіх рівнів від діяльності суб’єктів малого підприємництва складають 26,7 % від загальних надходжень.


 Згідно з чинним законодавством при Фастівському міськвиконкомі створено та діє відділ з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності, робота якого спрямована на спрощення та удосконалення процедур отримання суб’єктами господарювання документів дозвільного характеру. У І півріччі  2007 року до відділу надійшло 126 звернень від суб’єктів господарювання, видано 100 документів дозвільного характеру.


Виплата заробітної плати. Заборгованість з виплати заробітної плати станом на 01.07.2007 року по м. Фастову на економічно-активних підприємствах відсутня.


 При Фастівському міськвиконкомі створена і працює комісія з питань забезпечення своєчасної сплати податків і зборів, внесків до пенсійного фонду України та податку з доходів фізичних осіб.


Середня заробітна плата працівників у червні 2007 року по місту Фастову по галузях складає:
 Галузі


Нараховано у червні 2007 року


 грн.


Нараховано у червні 2006 року


 грн.


 2007 до 2006

 %


Промисловість


1818,3


1469,7


123,7


Будівництво


1025,2


735,0


139,5


Транспорт


1898,1


1527,6


124,3


Торгівля


822,5


655,1


125,6


Освіта


1272,9


828,2


153,7


Охорона здоров’я852,9


697,1


122,3


Операції з нерухомістю1299,4


822,3


158,0


Фінансова діяльність1978,5


1465,8


135,0


Колективні, громадські та особисті послуги769,8


657,0


117,2


По місту:

за червень -

за І півріччя -


 

1676,9

1499,7


 

1320,2

1200,2


 

127,0

125,0


 Зайнятість населення. В результаті реалізації заходів, передбачених міською програмою зайнятості населення, ситуація на ринку праці міста Фастова характеризується збереженням позитивних тенденцій щодо зменшення рівня зареєстрованого безробіття. За І півріччя 2006 року до центру зайнятості в пошуках роботи звернулося 1013 осіб, за І півріччя 2007 року звернулося – 885 осіб.Відповідно рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.07.06 р. становив – 1,2 та станом на 01.07.07 р. – 1,0. Рівень охоплення незайнятого населення активними заходами сприяння зайнятості становить 72,5%. Рівень працевлаштування становить 53,4%. Протягом І півріччя 2007 року створено 432 нових робочих місця (в минулому році за цей же період -323, на 33,7% більше).   


 Пенсійне забезпечення. Станом на 01.07.2007 року на обліку в управлінні Пенсійного фонду у м.Фастові перебуває 16840 пенсіонерів, з яких 436 особам пенсію призначено протягом 2007 року. З початку року в місті здійснено 541 поточний перерахунок пенсій, в результаті чого середній розмір пенсії зріс у порівнянні з І півріччям 2006 року на 21,8% і станом на 01.07.07 р. складає 578,31 грн. Виплата пенсій здійснюється своєчасно.


 Фастівська міська рада разом з виконавчим комітетом і надалі приділятиме значну увагу подальшому розвитку економіки міста, нарощуванню промислового виробництва, збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів, підвищенню життєвого рівня населення та розв’язанню найгостріших соціальних проблем.


Фастівський міськвиконком<< повернутися   [версія для друку]
TyTa
www.fastiv.osp-ua.info