Головна Фотогалерея Міський форум Міські оголошення Робота в місті  
 
Візитівка міста Герб та прапор Історія міста Міська рада Міський голова Міськвиконком Міста-партнери

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Життя міста  
Міська громада  
Населення
Громадські організації
Економіка міста
Основні галузі
Підприємства міста
ЖКГ
Ринкова сфера  
Розвиток підприємництва
Майнові та земельні  відносини
Споживчий ринок

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Гуманітарна сфера  
Освіта
Молодіжна політика
Спорт
Культура
Історичні пам'ятки
Сервіс та відпочинок  
Транспорт
Туризм


Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

1/   (Всього: 2)


Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла

18.10.2016
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.  >>>


ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі

31.03.2016
\"\"Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладах Словаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи.    >>>


Полтавщина Туристична

15.12.2015
Полтавщина – історичний регіон Дніпровського Лівобережжя. Тут краса та історія стрічають туриста на кожному кроці. На території сучасної Полтавської області близько 400 об’єктів природно-заповідного фонду серед них – унікальні: національні природні парки «Нижньоворсклянський», «Нижньосульський», регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні», знаменитий Лесин гай на околиці Гадяча, Ковпаківський дендропарк, Бузковий та калиновий гаї у Диканьці…   >>>


Фастів : Два викрадених Росією українських кораблі підняли українські прапори

14.04.2014
Захоплені раніше Росією під час окупації Криму ракетний катер "Прилуки" і танкер "Фастів" ВМС України перебазовано із Севастополя до Одеси  >>>


Російські військові відпустили з Криму кораблі "Прилуки" та "Фастів"

11.04.2014
Ракетний катер "Прилуки" і танкер "Фастів" розблоковані та вийшли з Севастополя  >>>


Фастів : Росія погодилася віддати Україні вже кілька кораблів і літаків

08.04.2014
Досягнута принципова домовленість про виведення всіх українських кораблів із Криму  >>>


Залізничний майдан у Фастові

28.02.2014

\"\"Коли: 1 березня 2014 року о 14:00. Що це: Акція. Де: Збір біля постаменту павшого вождя.

  >>>


Самооборона Фастова забезпечить порядок

26.02.2014
\"\"З 23.02.2014 у Фастові створені загони самооборони з числа добровольців для патрулювання вулиць міста. Самооборона Фастова спільно з працівниками правохоронних органів працюють над дотриманням спокою та громадського порядку для стабілізації в місті та країні.  >>>


Стало відомо ім’я загиблого на Майдані фастівчанина

21.02.2014
\"\"Стало відомо ім’я загиблого на Майдані фастівчанина. 52-річний Андрій Саєнко Степанович з Фастова був застрелений снайпером.  >>>


Велопробіг Фастівщиною

17.02.2014

\"\"Збір о 09:00 на стадіоні «Машинобудівник» у Фастові (600 м від залізничного вокзалу), старт о 10:00. Приблизний кілометраж близько 35–45 км у повільному темпі.

  >>>

Фастів : Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес
13.08.2013

Пріоритетним напрямком освітньої системи України, що підтверджено державними законами та нормативними документами, є доступ до якісної освіти.

Тому впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес є одним із найважливіших питань, які сьогодні розглядаються в освіті.

Управлінням освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснюється комплекс заходів на виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків".

В загальноосвітніх школах міста налічується більше 350 комп’ютерів, які використовуються в навчально-виховному процесі та управлінській діяльності. У ЗОШ №1, 2, 3, 4, 5, 7, 10 функціонують по 2 навчальних комп’ютерних комплекси, а в НВК «Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ І-ІІІ ст. №9» - 4. Середній показник забезпеченості комп’ютерами по місту становить 15 учнів на 1 комп’ютер.

Шкільні бібліотеки ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, 2, 3, 4, 5, 7, НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №9" забезпечені комп'ютерною технікою та підключені до інформаційної мережі Інтернет.

Дошкільні та позашкільні навчальні заклади забезпечені комп’ютерною технікою для використання в управлінській діяльності.

Всі загальноосвітні школи, позашкільні навчальні заклади та частина ДНЗ мають доступ до швидкісного Інтернету. В школах для всіх комп'ютерів, підключених до глобальної мережі, використовуються програмні технічні засоби, які забезпечують централізовану фільтрацію несумісного з навчально-виховним процесом контенту та мережевої безпеки, про що свідчать результати моніторингу формування навичок безпечної роботи в Інтернеті у батьків, вчителів, учнів.

Управління освіти, методичний кабінет, всі загальноосвітні школи, позашкільні заклади, ДНЗ №1 «Теремок» та ДНЗ №6 «Казка» мають веб-сайти. Організовано майстер-клас для працівників навчальних закладів по створенню сайтів на платформі EDUKIT, настановчі наради для відповідальних за сайти шкіл. Проведено міський конкурс веб-сайтів, переможцями якого визнано сайти ЗОШ №7 та Станції юних техніків.

На виконання Закону України "Про захист суспільної моралі", наказу департаменту освіти і науки КОДА від 08.11.2012 № 358 "Про створення безпечного інформаційного простору в системі освіти Київської області", з метою недопущення розміщення інформації, яка становить загрозу фізичному й інтелектуальному розвитку та морально-психологічному стану під час роботи в мережі Інтернет та впорядкування сайтів навчальних закладів проводиться моніторинг веб-сайтів навчальних закладів.

З метою удосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у сфері впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес організована робота з реалізації програми "Intel. Навчання для майбутнього". За цією програмою у місті пройшли навчання 150 вчителів, зокрема в 2012-2013 н.р. навчання на базі ЗОШ №7 проводили методист ММК Мельнічук Ірина Сергіївна, вчителі Левченко Олена Володимирівна (ЗОШ №1), Одарич Олена Станіславівна (ЗОШ №5), а на базі Фастівської ЗОШ №1 з оновленою версією програми "Intel. Навчання для майбутнього" вчителів міста ознайомила науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Дементієвська Ніна Петрівна.

В ЗОШ №2, 4, 5, 7, НВК впроваджується програма «Intel. Шлях до успіху», яка призначена для школярів середньої і старшої школи та дозволяє їм опанувати комп'ютерну грамотність, навчитися критичному мисленню і співпраці.

У двох початкових класах НВК «Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ І-ІІІ ст. №9» проводиться науково-педагогічний експеримент з використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в рамках програми «1 учень – 1 комп’ютер», що передбачає постійний доступ кожного учня до комп’ютера та Інтернету.

З метою підготовки педагогів до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти організовано роботу творчої групи вчителів, що будуть викладати в новому навчальному році курс «Сходинки до інформатики» (керівники групи – вчителі початкових класів НВК Дядюра Марія Яківна та Степанюк Неоліна Анатоліївна).

На сьогоднішній день розпочато роботу по реєстрації управління освіти та навчальних закладів міста в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (автоматизованій системі збирання, обробки, зберігання та захисту даних щодо надавачів та отримувачів освітніх послуг) та створення інформаційної системи управління освітою на порталі www.isuo.org.

З нового навчального року буде впроваджена електронна реєстрація дітей в дитячі садочки міста.

На часі також створення системи дистанційного навчання дітей з обмеженими можливостями, створення веб-сайтів ДНЗ та 100% оволодіння педагогами навичками роботи з комп'ютером.

Фастіська міська рада<< повернутися   [версія для друку]
TyTa
www.fastiv.osp-ua.info